reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej, dzięki za pamięć. Niestety zlecono nam sporo badań. M.in.kariotym, msome...itd.
A to przesuwa nam start. Chyba na maj albo nawet czerwiec. Bo około majówki to nie wiem czy ktoś będzie się mną zajmował. Pobranie jajeczek wypadało by na ok.6.05. O ile badania będą w ogóle ok. Najpierw się zezłościłam. Teraz już lepiej. I od poniedziałku działam z badaniami.

Tak jak pisze reqiem - szkoda robic ivf w ciemno skoro ktos powaznie podchodzi i zleca badania to tylko sie cieszyc[emoji6] bedzie dobrze, czas szybko zleci i do tego czasu bedzie wiadomo jak najlepiej w Waszym przypadku podejsc do ivf
Glowka do gory, dawaj znac co i jak [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Jedna kreska[emoji852] zadzwonilam do kliniki i jestem umowiona z lekarzem na poniedzialek. Wymusze na nim hsg...

Wyłam jak małe dziecko rano a mąż mnie przepraszał, że nie może mi dziecka dać sam [emoji852][emoji852]

Strasznie mi przykro.
A nie robilas bety z krwi?
Ktore to bylo iui Wasze?
Emocje opadna i zaczniecie dalej walczyc, do celu juz jestescie w drodze[emoji173]️ a na koncu bedzie nagroda! Takze duzo sily Wam zycze! Wazne ze jestescie w tym razem,

Przesylam przytulasy
daj znac jaki plan dzialania dalej!!
Nie poddawajcie sie!!
 
Reqiem, Dzoannna dzięki dziewczyny. Może i trochę racja. Ale trochę się nastawiłam że szybciej będzie i mały zawód. Jakoś zleci. Co to 3 mce, po w sumie 11 latach oczekiwania. Aczkolwiek teraz patrze już na wiek, im starsza tym gorzej. Będę informować, dla wsparcia i dla potomnych, może komuś sie przyda. Oby się udało. Pa.
 
Jedna kreska☹ zadzwonilam do kliniki i jestem umowiona z lekarzem na poniedzialek. Wymusze na nim hsg...

Wyłam jak małe dziecko rano a mąż mnie przepraszał, że nie może mi dziecka dać sam ☹☹
nie możesz pozwolić mu tak myśleć, a co dopiero mówić - stanowczo to nie jest jego problem tylko Wasz! i on ma to rozumieć... nie pozwól mu się obwiniać bo to nieważne czyja wina - jesteście na dobrej drodze żeby mieć dziecko i to będzie Wasze dziecko! Trzymam kciuki za siłę do walki!
 
Hej, dzięki za pamięć. Niestety zlecono nam sporo badań. M.in.kariotym, msome...itd.
A to przesuwa nam start. Chyba na maj albo nawet czerwiec. Bo około majówki to nie wiem czy ktoś będzie się mną zajmował. Pobranie jajeczek wypadało by na ok.6.05. O ile badania będą w ogóle ok. Najpierw się zezłościłam. Teraz już lepiej. I od poniedziałku działam z badaniami.
oni sobie przesuną twój okres tak, aby nie wypadł wtedy kiedy im nie pasuje więc tym się nie przejmuj kochana... trzymam kciukasy za dobre wyniki! dobrze, że zlecają badania - będziecie wiedzieli co i jak!
 
18.03: @Koraliki - usg [emoji1348]
19.03: @LolaLolina - połówkowe !![emoji1348]
20.03: @Misia_91 - usg ciążowe!!! [emoji1348]@Gu1505 - usg ciążowe!!![emoji1348]
28.03: @Artemida90 - wizyta u endokrynologa
29.03: @Koraliki - badania prenatalne[emoji1348] połówkowe
02.04: @Artemida90 - wizyta ws. IVF [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
01.05: @nuna85 - start ivf[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320]
26.07: @LolaLolina - termin porodu [emoji1348][emoji1348]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza??

@Oleczka27 i jak robilas bete jeszcze? Trzymaj sie dzielnie!![emoji173]️ Daj znac jak po wizycie i co na usg lekarz zobaczyl -
Kciuki moze jeszcze cud sie wydarzy!!!
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]

@nuna85 trzymamy kciuki za dobre przygotowanie do startu do ivf, jest plan, przemy do przodu!! [emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji173]️

@Koraliki cudownych widoczków na usg [emoji2] ktory dzis bedzie tydzien? Cos kolo 3 miesiaca? [emoji173]️
 
Ostatnia edycja:
@Artemida90 jak u Ciebie sytuacja? A jakbys gorace przysznice, duzo czerwonego wina, seksu itp to nie da sie nic tego okresu przywolac do przyjscia?? Mam nadzieje ze juz przyszedl i lepiej sie czujesz nasza fajterko!! [emoji173]️
 
Mi weekend bardzo szybko minal, u tesciow, kupe smiechu i mega milo. Dzis odliczanie 4 dpt - samopoczucie idealne wrecz...

Miłego dzionka i jak to ksiadz na ambonie mowi: „błogosławionego tygodnia”
[emoji2][emoji2][emoji2]
 
reklama
Dziewczyny, nadrobiłam zaległości w czytaniu wiadomości :)
Dziękuję Wam bardzo za wszelkie słowa wsparcia i przesyłane przytulasy :) dobrze, że jesteście <3
Bety nie robiłam, bo test robiłam w sobotę więc nigdzie mi już by nie zrobili tej bety.. a dziś i tak jestem u lekarza. No i niestety nic nie zobaczy, cudu nie będzie :( 1 dc dziś.. :(:(
Zobaczymy co lekarz powie..

Co do mojego kochanego, to on wie, że to nie tylko jego problem ale nasz wspólny.. ale martwi go to, że nie wychodzi :( IUI było drugie, więc na pewno będziemy walczyć dalej. Póki co wymuszę HSG już teraz..

Nie poddaje się, choć coraz mniej siły we mnie :(
 
Do góry