reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
@Artemida90 jak u Ciebie sytuacja? A jakbys gorace przysznice, duzo czerwonego wina, seksu itp to nie da sie nic tego okresu przywolac do przyjscia?? Mam nadzieje ze juz przyszedl i lepiej sie czujesz nasza fajterko!! [emoji173]️

Nie okresu nadal nie ma, alkoholu to ja pije aż za dużo ostatnio bo impreza za impreza, seks był jak tylko przestałam brudzić. Dziś 69dc, czuje się kiepsko fizycznie bo jakieś dziwne poty się pojawiają i osłabienie ogólne, problemy ze spaniem ale to przez nocne zmiany bo znowu nie mogę się przestawić w spanie w nocy. Robiłam test ale nie z pierwszego moczu i negatyw....do duszy to wszystko
 
reklama
18.03: @Koraliki - usg [emoji1348]
19.03: @LolaLolina - połówkowe !![emoji1348]
20.03: @Misia_91 - usg ciążowe!!! [emoji1348]@Gu1505 - usg ciążowe!!![emoji1348]
28.03: @Artemida90 - wizyta u endokrynologa
29.03: @Koraliki - badania prenatalne[emoji1348]
02.04: @Artemida90 - wizyta ws. IVF [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
01.05: @nuna85 - start ivf[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320]
26.07: @LolaLolina - termin porodu [emoji1348][emoji1348]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza??

@Oleczka27 i jak robilas bete jeszcze? Trzymaj sie dzielnie!![emoji173]️ Daj znac jak po wizycie i co na usg lekarz zobaczyl -
Kciuki moze jeszcze cud sie wydarzy!!!
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]

@nuna85 trzymamy kciuki za dobre przygotowanie do startu do ivf, jest plan, przemy do przodu!! [emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji173]️

@Koraliki cudownych widoczków na usg [emoji2] ktory dzis bedzie tydzien? Cos kolo 3 miesiaca? [emoji173]️
Jaki 3 miesiąc? ;) 5 już! :D Czas szybciutko leci. Młody (2 razy mówili na badaniach, że chłopak, to chyba się już nie zmieni?) waży już 285 g. Termin z USG przesunął się na 14.08., ale myślę, że nadrobi te 4 dni. 29.03. mam połówkowe, to spróbuję jakieś ładne zdjęcia wyprosić :p Mąż zrobił filmik. Może coś wytnę i wkleje dla Was :)
 
Jaki 3 miesiąc? ;) 5 już! :D Czas szybciutko leci. Młody (2 razy mówili na badaniach, że chłopak, to chyba się już nie zmieni?) waży już 285 g. Termin z USG przesunął się na 14.08., ale myślę, że nadrobi te 4 dni. 29.03. mam połówkowe, to spróbuję jakieś ładne zdjęcia wyprosić :p Mąż zrobił filmik. Może coś wytnę i wkleje dla Was :)

Haha cos u mnie z matematyka nie tak[emoji23]
No to super[emoji3]
Czekamy na foteczki motywujace do dzialania [emoji3]
Buziaki
 
Nie okresu nadal nie ma, alkoholu to ja pije aż za dużo ostatnio bo impreza za impreza, seks był jak tylko przestałam brudzić. Dziś 69dc, czuje się kiepsko fizycznie bo jakieś dziwne poty się pojawiają i osłabienie ogólne, problemy ze spaniem ale to przez nocne zmiany bo znowu nie mogę się przestawić w spanie w nocy. Robiłam test ale nie z pierwszego moczu i negatyw....do duszy to wszystko

Kurde no to ja nie wiem co oni w takiej sytuacji, kiedy okres sam nie moze przyjsc radza - Ci holenderscy lekarze.. masakra:/
 
Kurde no to ja nie wiem co oni w takiej sytuacji, kiedy okres sam nie moze przyjsc radza - Ci holenderscy lekarze.. masakra:/

Generalnie mogliby wywołać okres provera ale nie chcą zaburzać hormonów. Więcej dowiem się 2 kwietnia na wizycie, może dostanę antyki na 2 miesiące przed invitro. Najpierw czekam na 28 marca wizyta u endo, podwyższenie dawki euthyroxu.
U mnie zawsze tak było bo nie mam owu, a u mnie brak owu = brak okresu, mój organizm nie oczyszcza się bo brak spadku progesteronu który rośnie po owu. Endometrium tez raczej słabe...
 
Ostatnia edycja:
Generalnie mogliby wywołać okres provera ale nie chcą zaburzać hormonów. Więcej dowiem się 2 kwietnia na wizycie, może dostanę antyki na 2 miesiące przed invitro. Najpierw czekam na 28 marca wizyta u endo, podwyższenie dawki euthyroxu.
U mnie zawsze tak było bo nie mam owu, a u mnie brak owu = brak okresu, mój organizm nie oczyszcza się bo brak spadku progesteronu który rośnie po owu. Endometrium tez raczej słabe...

No to sie masz z tym...
Ale do ivf juz Ci chyba blizej niz dalej
Zwlaszcza ze masz refundowane - za free tak?
 
No to sie masz z tym...
Ale do ivf juz Ci chyba blizej niz dalej
Zwlaszcza ze masz refundowane - za free tak?

No 6 tyg zbijanie tsh potem ponowne badanie i umawianie się do kliniki. Potem decyzja jaki protokół... nie wiem ile to potrwa. Raczej długi protokół wiec antyki i tak będą. Raczej z 3 miesiące zejdzie jak nie dłużej
 
No 6 tyg zbijanie tsh potem ponowne badanie i umawianie się do kliniki. Potem decyzja jaki protokół... nie wiem ile to potrwa. Raczej długi protokół wiec antyki i tak będą. Raczej z 3 miesiące zejdzie jak nie dłużej
Hej. Jakie masz TSH, że dali Tobie leki? Ja mam 2,36 i dzisiaj się dowiedziałam, że jest na granicy normy.
 
reklama
Do góry