reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
IMG_20190318_163056.jpg

Najlepszy moment z dzisiejszej wizyty :) Ładniejszego kadru nie znalazłam.
 
@Ka.2606 a jak Twoje samopoczucie?
Wynikow kiedy sie spodziewasz? Mam nadzieje ze to bedzie tylko formalnosc i podejdziecie do IUI. A u Was jaka jest przyczyna?
Hej, czekam na wynik mammografii, myślę, że będzie w czwartek. Guz jest bo go czuję [emoji849] więc obawiam się, że IUI w najlepszym razie w maju... No ale staram się nie gdybać i czekam na @ aż zawita. U nas niby wszystko jest ok, więc chyba mamy problem ze zgraniem się w czasie...
 
Hej, czekam na wynik mammografii, myślę, że będzie w czwartek. Guz jest bo go czuję [emoji849] więc obawiam się, że IUI w najlepszym razie w maju... No ale staram się nie gdybać i czekam na @ aż zawita. U nas niby wszystko jest ok, więc chyba mamy problem ze zgraniem się w czasie...

No to kciuki zeby ten czas szybko zlecial
Powodzenia!
 
No i jestem po wizycie. 25.03. Mam mieć zrobiony stopień czystości pochwy i jeśli będzie odpowiedni to będę miała potem zrobione sonoHSG. Jednocześnie mam znowu brać letrozol i jeśli badanie wyjdzie w poniedziałek za tydzień dobre to będzie IUI w tym cyklu.
Gin powiedział, że jeśli są mikrozrosty czy coś zapchane to samo badanie powinno pomóc i wtedy może zaskoczymy i sie uda z dzidziusiem.
Jestem dobrej myśli ☺ a póki co czekam aż się @ skończy ☺
 
No i jestem po wizycie. 25.03. Mam mieć zrobiony stopień czystości pochwy i jeśli będzie odpowiedni to będę miała potem zrobione sonoHSG. Jednocześnie mam znowu brać letrozol i jeśli badanie wyjdzie w poniedziałek za tydzień dobre to będzie IUI w tym cyklu.
Gin powiedział, że jeśli są mikrozrosty czy coś zapchane to samo badanie powinno pomóc i wtedy może zaskoczymy i sie uda z dzidziusiem.
Jestem dobrej myśli [emoji5] a póki co czekam aż się @ skończy [emoji5]

No i super ze do przodu! [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
Dziewczyny, nadrobiłam zaległości w czytaniu wiadomości :)
Dziękuję Wam bardzo za wszelkie słowa wsparcia i przesyłane przytulasy :) dobrze, że jesteście Bety nie robiłam, bo test robiłam w sobotę więc nigdzie mi już by nie zrobili tej bety.. a dziś i tak jestem u lekarza. No i niestety nic nie zobaczy, cudu nie będzie :( 1 dc dziś.. :(:(
Zobaczymy co lekarz powie..

Co do mojego kochanego, to on wie, że to nie tylko jego problem ale nasz wspólny.. ale martwi go to, że nie wychodzi :( IUI było drugie, więc na pewno będziemy walczyć dalej. Póki co wymuszę HSG już teraz..

Nie poddaje się, choć coraz mniej siły we mnie :(
Oleczka trzymam kciuki jak to mówią do 3 razy sztuka w moim przypadku się udało Choć byłam tak zrezygnowania ze na bete nie chciałam iść, ale od niechcenia poszłam i po południu doznałem szoku pani informuje mnie że się udało. Więc głowa do góry trzymam za cb i za wszystkie starajace się mocno kciuki.
 
Hej. Jakie masz TSH, że dali Tobie leki? Ja mam 2,36 i dzisiaj się dowiedziałam, że jest na granicy normy.
Jeżeli chodzi o tarczyce to mój gin kazał mi zbić do 1, 200 jak chce zajść w ciążę. Ogólnie mecze się na niedoczynność tarczycy i przed zajściem brałam eutyrox n88 naprzemiennie z n100
 
Czytała któraś z was o dofinansowaniu in vitro dla całego mazowieckiego? Podobno już za kilka miesięcy. I tak muszę robić badania, to może bym się załapała.
 
reklama
Do góry