reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Hej,
@akrimjoch super, że wszystko Ok i wracać do domku teraz dużo odpoczynku.

Ja siedzę w domu, moja córcia ma katar wiec nie poszła do szkoły.
Dla pewności i bezpieczeństwa przed lotem umówiłam się na jutro do lekarza- będę spokojniejsza bo ostatnio mnie coś brzuch pobolewa i problemy z żołądkiem mam.
 
9+6
Dzień dobry
@akrimjoch super ze do domku i ze krawienie ustaje :)

Ktoś mial mieć wizytę o 10:30 jak tam?

Ja właśnie intensywnie myślę co na obiad zrobić Ale pustka w głowie
 
Hej, u mnie dziś katastrofa.. ten 11 tydzień jest koszmarny. Dziś mój zrobił gołąbki i niestety wszystko zwróciłam.. :( ale były takie dobre..

Jutro mam wizytę na 8.30. Trzymajcie kciuki. Zobaczymy, jak nasza kruszynka się ma i jak szaleje :D Już się nie mogę doczekać. Dodatkowo zostałam poinformowana, że będę miała dużo badań zrobionych, więc też dobrze.

Jeszcze przed wizytą muszę wypełnić formularz odnośnie oczekiwań wobec położnej i czy mam jakieś wskazówki odnośnie prowadzenia ciąży.. kurczę, gdyby to nie była pierwsza ciąża to może byłoby mi łatwiej :oops:

Zbieram się powoli do pracy.
Życzę miłego dnia :):)
 
10+2

Cześć dziewczyny,

Miałam wizytę o 10:30 i się melduje :) na szczęście wszystko ok, serduszko dalej bije a fasolka jest odpowiednia duża jak na wiek ciazy :) mam tylko o 3 dni młodsza ciąże w stosunku do daty z OM, ale lekarz powiedział, ze to w zupełności normalne. Teraz za 2 tygodnie, tj. 02.04 mam badania prenatalne (u innego lekarza), a kolejna wizyta u mojego lekarza prowadzącego za 4 tygodnie, 16.04. Wielka ulga, ale wciąż trzeba o siebie dbać :)
 
9+3
Witam się po wizycie :) W końcu mi ulżyło. Dzidzia ma 25mm i jest serduszko... do tego pięknie kopała nóżkami. Jak dla mnie zdjęcie mega słabej jakości. Teraz chodzę prywatnie a z poprzednią ciąża na NFZ i wydaje mi się, że tam widok na ekranie był lepszy tyle, że żadnego zdjęcia nie miałam. Trochę jestem zawiedziona bo myślałam, że jak się płaci to już lepszy obraz będzie.
 

Załączniki

  • 1552912123601494657206.jpg
    1552912123601494657206.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 97
Masz rację, wszystko zależy od rodziny oraz miejsca do jakiego się jedzie :) my zawsze lubiliśmy alternatywny, przygodowy sposób podróżowania. Ale faktycznie od kiedy są dzieci wygoda niejednokrotnie zwycięża :D

Kiedyś sami z mężem pakowaliśmy się w auto i na weekend wybywaliśmy bez zastanowienia. Hahahha teraz? [emoji23] planujemy już miesiące przed szkoła/zajęcia/pogoda [emoji23] wygodny się człowiek robi ja starość [emoji12]
 
reklama
Do góry