reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki naturalne

To co naturalne to uwielbiam ! Od dawna nie "karmię" swojej cery chemią tylko używam samych naturalnych kosmetyków i z tego co zauważyłam moje cera to lubi. Nic mnie nie uczula, nie podrażnia no bomba !
 
reklama
To co naturalne to uwielbiam ! Od dawna nie "karmię" swojej cery chemią tylko używam samych naturalnych kosmetyków i z tego co zauważyłam moje cera to lubi. Nic mnie nie uczula, nie podrażnia no bomba !
problem z uczuleniem to najgorsze co może byc. Jeszcze jak jest takie uparte że nie chce zejsc przez kilka dni! Wlasnie dlatego przestałam stosować marketowe kosmetyki i skupilam sie na tych lepszych i naturalnych :)
 
To co naturalne to uwielbiam ! Od dawna nie "karmię" swojej cery chemią tylko używam samych naturalnych kosmetyków i z tego co zauważyłam moje cera to lubi. Nic mnie nie uczula, nie podrażnia no bomba !

Parabeny to najgorsze co może być. Też zrezygnowałam z kosmetyków z drogerii.

problem z uczuleniem to najgorsze co może byc. Jeszcze jak jest takie uparte że nie chce zejsc przez kilka dni! Wlasnie dlatego przestałam stosować marketowe kosmetyki i skupilam sie na tych lepszych i naturalnych :)

O tak, a potem masz całą czerwoną twarz i jak tu wyjść z domu? Naturalne kosmetyki są zdecydowanie lepsze. I dają prawdziwy efekt, a nie złudzenie.
 
@kortezka ja rownież ich nie polecam i nigdy do takich kosmetykow nie wroce...
@kortezka a z ciekawości zapytam jakie są jakieś z których jestes wyjątkowo zadowolona?

@sonax i bardzo dobrze. Najgorsze jest, jak na takim kosmetyku jest napisane, że ma naturalny skład. No ale to taki chwyt marketingowy, na jedzeniu też jest często dopisane ''bez konserwantów'' czy ''bez cukru''.
@sonax ja używam kosmetyków firmy Zepter i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)
 
@sonax ja używam kosmetyków firmy Zepter i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)
A jakich kosmetyków konkretnie używasz ? Z tego to widziałam że troszkę kosztują, warte są swojej ceny ?

Kosmetyki drogeryjne mają bardzo chemiczny i "napompowany" skład produktami zupełnie niepotrzebnymi naszej skórze, a wręcz takimi, które jej szkodzą. W kosmetykach marki Zepter, którego jest Doradcą, znajdziecie wyciagi naturalne, składniki pochodzenia roślinnego, które z całą swoją mocą wprost z natury pomoże Wam w osiągnięciu zdrowej i pięknej cery,
W temacie kosmetyków tej firmy, to nadają się do każdego typu cery ? Co prawda zmarszczkami nie muszę za bardzo się narazie przejmować bardziej szukam czegoś nawilżającego
 
@siaska moja mama używa też kosmetyków od Zeptera i bardzo je sobie chwali. Działają i przede wszystkim są wydajne.
@siaska chyba ciężko w jakikolwiek sposób zaszkodzić skórze kosmetykami naturalnymi, no i na pewno jest podział na różne typy cery.
 
A jakich kosmetyków konkretnie używasz ? Z tego to widziałam że troszkę kosztują, warte są swojej ceny ?


W temacie kosmetyków tej firmy, to nadają się do każdego typu cery ? Co prawda zmarszczkami nie muszę za bardzo się narazie przejmować bardziej szukam czegoś nawilżającego

@siaska używam kosmetyków z linii swisso logical, jak najbardziej warte swojej ceny ;)
@siaska jasne, znajdziesz coś dla siebie na pewno!
 
@siaska używam kosmetyków z linii swisso logical, jak najbardziej warte swojej ceny ;)
To dobrze trafiłaś. A czy ich kosmetyki są zapachowe ? Jaka konsystencja ?

@siaska jasne, znajdziesz coś dla siebie na pewno!
Niestety nawilżenie teraz to podstawa. Moja cera przechodziła jakiś okres buntu zimą i jest w opłakanym stanie
 
reklama
@kortezka a możesz coś napisać o wydajności tych kosmetyków ? Na długo Ci wystarczają ?
@siaska niestety chyba sporo osób zimą, ma problem z nawilżeniem. Trzeba dobrych kosmetyków żeby nie musieć potem jej regenerować. Planujesz kupić coś od zeptera ?
 
Do góry