reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny ile płaciliście za badania krwi do IUI potrzebne? Mi z obliczeń w diagnostyce wyszło około 400zl nie wliczając toxoplazmy i różyczki bo to już mam zrobione. W klinice powiedzieli mi 500zl cały pakiet badań i się zastanawiam czy warto skorzystać ?
Wizyta się zbliża wielkimi krokami :)

Dokladnie nie pamietam ale tyle okolo
wychodzi... chlamydia chyba najdrozsza

Wzw jeszcze
Hiv
Toxo
Rozyczna
Chlamydia
Cytologia
Biocenoza
Nie pamietam czy cos jeszcze...
 
reklama
Coś mnie ominęło ? A Twoje zarodki ?
Coś widziałam że był temat koenzymu q10. Potwierdzam z również brałam kilka cykli przed tym udanym .

Zarodki sa... ale na ten moment moj m twierdzi ze dwie stymulacje to max i nalezy oszczedzic te zarodki do czasu wykonania wszelkich badan... a te chce zrobic w klinice nowej... mam metlik i juz sie spielismy o to nawet... przyznalam mu racje bo nie mam sily dyskutowac
Ale czas pokaze
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było.

Dzisiaj byłam ponownie na spotkaniu z psychologiem, już mam diagnozę - depresja...
Za tydzień w poniedziałek zaczynamy terapie, trochę się boje tego wszystkiego.

Po ponad 1,5 tyg skończyło mi się plamienie, czekam na powrót, dziś 29dc. Tyle u mnie, chyba już zapomniałam co to seks, w ogóle nie mam ochoty na zbliżenie do tego cały czas czuje dyskomfort w środku i wręcz odpycham meza od siebie... źle mi z tym ale moje ciało się samo broni.
Także ciagle czekam na 31 z decyzja.
W pracy się knoci, znowu wracam na tryb 3 zmianowy od 1 czerwca, skończyło się dobre.
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było.

Dzisiaj byłam ponownie na spotkaniu z psychologiem, już mam diagnozę - depresja...
Za tydzień w poniedziałek zaczynamy terapie, trochę się boje tego wszystkiego.

Po ponad 1,5 tyg skończyło mi się plamienie, czekam na powrót, dziś 29dc. Tyle u mnie, chyba już zapomniałam co to seks, w ogóle nie mam ochoty na zbliżenie do tego cały czas czuje dyskomfort w środku i wręcz odpycham meza od siebie... źle mi z tym ale moje ciało się samo broni.
Także ciagle czekam na 31 z decyzja.
W pracy się knoci, znowu wracam na tryb 3 zmianowy od 1 czerwca, skończyło się dobre.

Ehh ja chyba tez powinnam udac sie do psychologa... zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie...tyle ze u nas seks super wrecz bardzo dobrze...
Ale placz mam na zawolanie i wszystko mnie przerasta...
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było.

Dzisiaj byłam ponownie na spotkaniu z psychologiem, już mam diagnozę - depresja...
Za tydzień w poniedziałek zaczynamy terapie, trochę się boje tego wszystkiego.

Po ponad 1,5 tyg skończyło mi się plamienie, czekam na powrót, dziś 29dc. Tyle u mnie, chyba już zapomniałam co to seks, w ogóle nie mam ochoty na zbliżenie do tego cały czas czuje dyskomfort w środku i wręcz odpycham meza od siebie... źle mi z tym ale moje ciało się samo broni.
Także ciagle czekam na 31 z decyzja.
W pracy się knoci, znowu wracam na tryb 3 zmianowy od 1 czerwca, skończyło się dobre.

Przykro mi ale czesto tak jest w staraniach...
Najwazniejsze ze jestes pod dobra opieka! Wszystko sie jakos ulozy... z czasem...
Zobacz na link ktory wczoraj dziewczyny wrzucily, warto przeczytac.
Trzymaj sie dzielnie, jak chcesz pogadac to pisz na priv albo zdzwonimy sie

Jestes dzielna!
 
Byłam u gin. Od wejścia powiedziała, że 3 nieudane IUI, więc już koniec i przechodzimy do IVF, bo szkoda pieniędzy na IUI skoro wszystko ze mną ok a nie wychodzi dzidzia...
Zrobiła mi usg i wszystko ok. Dziś 25 dc. Pobrała od razu cytologię, żeby była na świeżo..
Od 5 do 25 dc mam brać marvelon i zgłosić się na wizytę w 21 dniu cyklu a potem standardowo.. i teraz mam jeszcze oznaczyć AMH i prolaktynę, przez te wycieki kropelkowe z sutków..
Póki co czekam na @ i zaczniemy walczyć dalej o dzidzię!

Miesiąc bez hormonów i lekarzy chyba pomógł odpocząć, nawet staraliśmy się nie rozmawiać o dzieciach... i nawet w łóżku nam lepiej z m. :) Oby się nie zepsuło!
 
Dokladnie nie pamietam ale tyle okolo
wychodzi... chlamydia chyba najdrozsza

Wzw jeszcze
Hiv
Toxo
Rozyczna
Chlamydia
Cytologia
Biocenoza
Nie pamietam czy cos jeszcze...
Ja miałem takie wytyczne
 

Załączniki

  • received_2189620057781930.jpeg
    received_2189620057781930.jpeg
    98,8 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry