reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Więc pozostaje nam, wspierać się i kibicować :) chyba, że forum odwiedzi jakiś „Guru ” i podzieli się z nami nie tylko teorią ale i faktem dokonanym [emoji23][emoji12]
 
reklama
ciekawe jak się powiedzie naszemu koledze z ladycompem
Mam nadzieję, że wydatek się opłaci i pomoże spełnić marzenie

Skoro kobieta, lekarze i genetycy nie są wstanie zaplanować płci, to tym bardziej nie zrobi tego komputer, który praktycznie służy tylko do pomiarów temperatury. Trzymam oczywiście kciuki, jak za każdego z nas, ale ten cały LCB ma tak samo podzielone opinie jak każda inna teoria.
 
Moja znajoma długo nie mogła zajść w ciąże i miała LCB. Pół żartem, pół serio zapytałam jak wygląda kwestia planowania płci. Wyśmiała mnie, stwierdziła, że to taki dodatkowy bajer żeby coś się działo. Stwierdziła, że głównie jest on pomocy jeśli chodzi o antykoncepcję. Na płeć nie zwracała uwagi bo zależało jej na ciąży. Ale tak czy siak, stosowała ponad rok, zamiast córki ma syna ;) także jednym się udaje, innym niestety nie. Cieszmy się, że możemy być rodzicami. To największy dar [emoji173]️ próbować zawsze można, może akurat :)
 
Belle czuje się wywołana :) urodziłam końcem lutego, poród fantastyczny nie sądziłam, ze kiedykolwiek to napisze. Jestem zakochana w moim synku bardzo bardzo. Jest cudowny piękny ( wiem brzmie jak matka wariatka ) i zaskoczeniem dla mnie jest ze ma dużo włosów :) wyglada jak miniaturka dorosłego z ta fryzura ha ha ha


Gratuluje wszystkim ciąż i spełnienia marzeń!
 
Ostatnia edycja:
Belle czuje się wywołana :) urodziłam końcem lutego, poród fantastyczny nie sądziłam, ze kiedykolwiek to napisze. Jestem zakochana w moim synku bardzo bardzo. Jest cudowny piękny ( wiem brzmie jak matka wariatka ) i zaskoczeniem dla mnie jest ze ma dużo włosów :) wyglada jak miniaturka człowieka z ta fryzura ha ha ha


Gratuluje wszystkim ciąż i spełnienia marzeń!

Gratuluje synka :) aż miło się czyta Twój wpis :)
Mam nadzieje, że kiedyś napisze, to samo ;)
 
reklama
Do góry