reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co w przypadku ciazy bez zarodka?

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Co lekarz zrobi w przypadku ciąży bez zarodka zabieg lyzeczkowania?dodam że mam plynowa torbiel jajnika prawego o sr.ok35mm(spowodowany ciaza zdaniem lekarki nie groźny i po ciąży się wchlonie)
 
reklama
Jest kilka opcji:
1. Dostaniesz tabletki, by poronić samoistnie i tak się stanie
2. Dostaniesz tabletki, by poronić samoistnie, ale tak się nie stanie i zrobią zabieg.
3. Zrobią od razu zabieg.

Wszystko zależy od sytuacji i od podejścia lekarzy.

Torbiele czynnościowe pojawiają się w ciąży - ja miałam w każdej. Po miesiącu śladu po nich nie było.
 
Chyba? Kiedy była @? Kiedy byłaś u dr?
Aurelia95 to troll ewidentny troll ewentualnie osoba z problemami jakimis zaburzeniami wystarczy przejrzec jakie tematy zakladala w ostatnim czasie. 7 tc chyba? Cos tu jest nie halo tym bardziej że pisala ze @ miala 14.03 w innym watku. Niewiem czy mozna ja gdzies zglosic a jesli nie to osobiście zrobie watek nie odpisujcie Aurelia95
 
reklama
reklama
Do góry