reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a przypomnij mi jak brałaś nospę? Ile razy dziennie? Mnie tak troche czasem pobolewa, kuje w jajnikach jak przy owulce. Wiec wtedy biorę nospę.

A betę włśnie mówili bym zrobiła 6 i 8 dpt, ja natomiast mysłałam by zrobić 7 i 10 dpt wtedy to już będzie pewniejsze czy udało się czy nie. A co do leżenia to też tak nie chce leżeć
U mnie beta pozytywna zawsze była w 6 dpt.

A tabletki to były 3x :
1 relanium
1 nospa forte
1 buspian.
Tak co 8 h brać miałam.
 
reklama
Ja po wizycie :) Jest 7 większych jajeczek:cool2:a pozostałe 2 małe już się chyba nie rusza:sad: szkoda, bo liczyłam, ze tym razem rozbije bank;)
Punkcja może w środę albo w czwartek. Teraz zaczynam się stresować, ile się zapłodni. Ale na to już wpływu nie mam i zostaje mi tylko czekanie.

Spokojnie do środy JesCze daleko [emoji8]
 
Dziewczyny czy któraś z Was chciałaby może odkupić ubranka dla dziewczynki r 56 kilka 62 z których już wyroslysmy? Sprzedam tanio bo po 1-3 zł bo nie mam gdzie chomikować...
 
To akurat może być dobry znak ☺ poczekaj spokojnie 3 dni i leć na betę ☺
No właśnie umowili mi wizytę w Novum na środę to będzie 9dpt żeby sprawdzić- wymóg sponsora bo badanie kliniczne. I chyba postanowiłam nie sprawdzać wcześniej bo jeśli się nie daj Bóg odpukac;-) nie udało to będę tam jechać w wisielczym nastroju.
 
Ja po wizycie :) Jest 7 większych jajeczek:cool2:a pozostałe 2 małe już się chyba nie rusza:sad: szkoda, bo liczyłam, ze tym razem rozbije bank;)
Punkcja może w środę albo w czwartek. Teraz zaczynam się stresować, ile się zapłodni. Ale na to już wpływu nie mam i zostaje mi tylko czekanie.
Kochana mi przy udanym transferze z którego mam córkę pobrali tylko 4 A zaplodnily się 2 i z tego jeden był szczęśliwy:-* nie liczy się ilość pamiętaj:-)
 
Kurcze dziewczyny po wstrzyknieciu flaxiparine i prolutex strasznoe mnie piecze to miejsce. To normalne? I nie wiem moja skora jakas dziwna sie zrobila bo noe moglam wbic igly dzis.
 
Ja po wizycie :) Jest 7 większych jajeczek:cool2:a pozostałe 2 małe już się chyba nie rusza:sad: szkoda, bo liczyłam, ze tym razem rozbije bank;)
Punkcja może w środę albo w czwartek. Teraz zaczynam się stresować, ile się zapłodni. Ale na to już wpływu nie mam i zostaje mi tylko czekanie.
Kochana 7 to też niezły wynik a i jeszcze różne cuda mogą sie zadziać do końca stymulacji... jak u naszej Tiny kiedyś...
Dalej mocne[emoji110][emoji110]
 
reklama
Spokojnie do środy JesCze daleko [emoji8]
Z jednej strony racja, ale już sama lekarka powiedziała, ze one raczej nie zdążą dojrzeć. Wiadomo może byc rożnie i liczę na ta optymistyczna wersje :yes:
Kochana mi przy udanym transferze z którego mam córkę pobrali tylko 4 A zaplodnily się 2 i z tego jeden był szczęśliwy:-* nie liczy się ilość pamiętaj:-)
Pewnie, ze ważniejsza jest jakość:) Wolałabym mieć 2, ale i gwarancje, ze beda z tego różowe pupcie;) Niestety nikt tego nie sprawi, a o jakość tez się boje. W poprzedniej stymulacji zapłodniła się 1/3, wiec dlatego mam nadzieje, ze bedzie ich jak najwiecej. Jestem już nie najmłodsza i zdaje sobie sprawę, ze to nie wpływa pozytywnie na jakość, a do tego u nas problemy z nasieniem, wiec może byc rożnie.
 
Do góry