reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Masz jeszcze czas ;)
Tak i jakoś bardzo mi się dłuży niby 16tydzien i wszyscy mi mówią że już blisko połowy a dla to tylko 16 dopiero. Nie wiem jak to jest jak ktoś mówi że ciąża mu szybko zleciała.
Ps. Zawsze patrzę na Ciebie bo pierwsza inseminacja miałam w tym samym czasie co Ty zaszła w ciążę
 
Tak i jakoś bardzo mi się dłuży niby 16tydzien i wszyscy mi mówią że już blisko połowy a dla to tylko 16 dopiero. Nie wiem jak to jest jak ktoś mówi że ciąża mu szybko zleciała.
Ps. Zawsze patrzę na Ciebie bo pierwsza inseminacja miałam w tym samym czasie co Ty zaszła w ciążę
A jak tam brzuszek rośnie. Zsoidaj fotkę
 
Ja jak byłam w zeszłym roku w ciąży też miałam takie ciagniecia w podbrzuszu jakby rozrywanie ,naciaganie , zwłaszcza jak kucnelam i wstawalam.
Byle jakie:( dziś jakby miała przyjść @ takie ciągnięcie w podbrzuszu od rana do późnego popoludnia
Ale może to przez tą paskudna pogode:)
 
reklama
Ja ciągle właściwie miałam takie samo odczucie jak na @, ale poprzednio też chyba się podobnie czułam a się udało tyle że szybko przyszło potem plamienie i stracilismy
Ja jak byłam w zeszłym roku w ciąży też miałam takie ciagniecia w podbrzuszu jakby rozrywanie ,naciaganie , zwłaszcza jak kucnelam i wstawalam.
 
Do góry