reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysł na prezent - dla dzieciaczków i nie tylko

Dla Emilki już kupiliśmy mikołaja - pianinko z orkiestrą zwierzątek. nad klawiaturą są różne zwierzaki , każdy trzyma inny instrument i gra jak się naciśnie klawisze + różne melodyjki demo.
U nas to takie "zboczenie" rodzinne, ja gram , mąż gra, babcia i połowa rodziny. Emilka na prawdziwym już lubi coś brzdąkać , więc dostanie własne.
A do tego mamy lalę z gadżetami , buteleczka, kubek niekapek, ubranka, śliniaczki, nocniczek, ale mnie korci , żeby już jej tą lalę pokazać.
 
reklama
Jeśli chodzi o gwiazdkę czy mikołaja to ja mam mnóstwo opcji, np. motorek na 3 kółkach, fotelik w kształcie zwierzątka, śpiworek ze zwierzątkiem...itp itd.
Taki między innymi dostałem prezent od mamy i taty na imieninki:

 
He,he - fakt, że rodzice muszą być bardzo spokojni i opanowani przy tych grających cudeńkach :)
:rolleyes:
Wiem coś o tym, bo Emilcia ma bardzo dużo zabawek z muzyczką, płaczącego dzidziusia, śpiewającą książeczkę, beczącą owieczkę, kręciołka z piosenkami o zwierzaczkach, nawet kierownicę od wujka, który mieszka w Berlinie, więc piosenki są we wdzięcznym niemieckim języku :szok: (to najtrudniej znieść) :D, a do tego tamburynko i bębenki. :-D:szok::no::-);-)
A jeszcze ostatnio w odwiedzinach u starszego kumpla Emi odkryła cymbałki - to dopiero była radocha.
Chętnie zatem dołączymy do muzycznego przedszkola, o którym gdzieś pisałyście ;-) pzdr dla małych muzyków :-D
 
Pati ma mni pianinko,ale mało na nim gra.:no:Raczej nie dołączy do waszego grajacego przedszkola,chyba że jako solistka.:-p
 
Przemko też zapisuje się do muzycznego przedszkola BB:tak:
mamy będenek, gitarkę,pianinko,no i tamburynek.
A Przemko ostatnio nawet śpiewać próbuje gdy kanikuły lecą:tak::-)
 
reklama
Widze ze odkurzacze sa w tym roku na topie :-D

A poradzcie mi co mam kupic tesciom na swieta :confused::baffled:
Ja najchetniej nic bym im nie dawala :-p ale trzeba ;-)
 
Do góry