reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 lat starań

Nie wiem czy to dobry znak czy nie dziś 19dc a mi jest mokro taki gęsty kislowaty koloru lekko białego mam śluz i trochę pobolewa podbrzusze. Ale boli tak jakbym miała dostać okresu. Nie wiem czy to jakaś fobia czy co. Nigdy nie zwracałam uwagi jak to wygląda u mnie w poszczególne dni cyklu. No ale zobaczymy w czwartek rano do lekarza zobaczymy co powie. Miałaś może jakieś dziwne dolegliwości po clo ?? Nie wiem czemu tak się dzieje
Powiem Ci już tak bardzo intymnie :D
Zawsze po stosunku wszystko od razu ze mnie wypływało. Ale od razu. A po clo tez zauwazylam że ten śluz w ogóle jest i PO TYM złotym strzale jak mąż sie śmieje nic nie wypłynęło. I też jak nigdy ćmił mnie brzuch okresowo.
Monitoring cyklu miałam codziennie u lekarza.
Test owu wyszedl pozytywny wieczorem, następnego dnia na monicie okazało sie że pęcherzyka już nie ma :) pękł. Wieczorem tego dnia dzialalismy i sie udało. :):)

Działaj codziennie tym bardziej jak test owu wyszedł pozytywny.po clo te owulacje jednak są "odgórnie ustawione"
Książkowo 14 dnia cyklu miałam owu, gdzie wcześniej w ogóle...
 
reklama
Powiem Ci już tak bardzo intymnie :D
Zawsze po stosunku wszystko od razu ze mnie wypływało. Ale od razu. A po clo tez zauwazylam że ten śluz w ogóle jest i PO TYM złotym strzale jak mąż sie śmieje nic nie wypłynęło. I też jak nigdy ćmił mnie brzuch okresowo.
Monitoring cyklu miałam codziennie u lekarza.
Test owu wyszedl pozytywny wieczorem, następnego dnia na monicie okazało sie że pęcherzyka już nie ma :) pękł. Wieczorem tego dnia dzialalismy i sie udało. :):)

Działaj codziennie tym bardziej jak test owu wyszedł pozytywny.po clo te owulacje jednak są "odgórnie ustawione"
Książkowo 14 dnia cyklu miałam owu, gdzie wcześniej w ogóle...
Dziękuję za odpowiedź.
Że mnie też zawsze wszystko wypływało oprucz tego cyklu teraz wszystko zostaje albo mąż mi się popsuł [emoji23][emoji23]
No i pobolewa mnie brzuch jakbym miała dostać okresu a to dopiero 19dc. Planowo owu była w sobote-niedziele. Czyli ok 16dc więc u mnie by pasowało bo mam cykle 30-32 dni. Trochę się stresuje no ale w czwartek rano zobaczymy
 
Dziękuję za odpowiedź.
Że mnie też zawsze wszystko wypływało oprucz tego cyklu teraz wszystko zostaje albo mąż mi się popsuł [emoji23][emoji23]
No i pobolewa mnie brzuch jakbym miała dostać okresu a to dopiero 19dc. Planowo owu była w sobote-niedziele. Czyli ok 16dc więc u mnie by pasowało bo mam cykle 30-32 dni. Trochę się stresuje no ale w czwartek rano zobaczymy
Ja mialam cykle od 29 do nawet 60 dni... Wiec bardzooo duży rozjazd.
Wiem ze po clo owu jest sztywno między 11 a 15 dniem cyklu.
 
Słabo :( niestety nie pękły lekarz kazał jeszcze się przytulać mają 20 i 22 mm może jeszcze pękną dziś 21 DC
 
Kochanie miałam zastrzyk w zeszła sobotę niestety nic nie zadziałał. Lekarz mówi że to prawdopodobnie przez te moje jajniki budowa drobnopecherzykowata że zastrzyk rozszedł się po wszystkich pecherzykach.
Oto tak właśnie wyglądają moje jajniki i dlatego prawdopodobnie nie dziala. Ale lekarz kazał działać powiedział że jeszcze nie są przerośnięte i może im się uda pęknąć jeszcze jest nadzieja. W czwartek znów idę na USG zobaczymy
A przepisal zastrzyk na pęknięcie???
Nie wiem czy na zdjęciach widać ale jest pełno małych pecherzykow. Miałam cały czas takie jajniki ale miało być gładko bez problemów niestety każdy organizm inaczej reaguje na leki :(
1559807829154.jpeg
1559807790062.jpeg
 
reklama
Mayred91 u mnie jajniki były gładkie jak piłeczki pingpongowe. Po przejściu na dietę bezglutenową to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam na samym początku. Może warto przebadać się na nietolerancję...
 
Do góry