reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 lat starań

Jej trzymam kciuki i dużo zdrowia dla brata.
Stres w takim momencie.i nerwy są najmniej potrzebne. :(
Pij sobie melise nawet ze 4 dziennie mnie fajnie wyciszała przy tych nerwach i stresie zwiazanych z tymi nieprzyjemnymi incydentami na początku ciąży.
Bierzesz luteine albo duphaston? Podtrzymujące od razu powinni Ci przepisać.
Naprawdę bardzo mocno mocno trzymam kciuki dawaj znać!!!! Buziaki wysyłam i pozytywne emocje!!!!
 
reklama
Dziękuję kochana
Jej trzymam kciuki i dużo zdrowia dla brata.
Stres w takim momencie.i nerwy są najmniej potrzebne. :(
Pij sobie melise nawet ze 4 dziennie mnie fajnie wyciszała przy tych nerwach i stresie zwiazanych z tymi nieprzyjemnymi incydentami na początku ciąży.
Bierzesz luteine albo duphaston? Podtrzymujące od razu powinni Ci przepisać.
Naprawdę bardzo mocno mocno trzymam kciuki dawaj znać!!!! Buziaki wysyłam i pozytywne emocje!!!!
 
Moja ciocia starała się kiedyś ponad 5 lat.. Ja kiedyś myślałam, że to niemożliwe. Ale też już ponad 3 lata walczymy z mężem.
 
To się cieszę ja w sobote idę na betę po iui bo mija 2 tygodnie od zabiegu i zobaczymy co wyjdzie.
Cieszę się że u was wszystko ok i pięknie rosniecie
Brzuszek już pewnie też się pojawił solidny
 
To się cieszę ja w sobote idę na betę po iui bo mija 2 tygodnie od zabiegu i zobaczymy co wyjdzie.
Cieszę się że u was wszystko ok i pięknie rosniecie
Brzuszek już pewnie też się pojawił solidny
Załączam zdjęcie brzucha ;) no zrobiła się piłka :)
To nie wytrzymam do soboty :) koniecznie od razu dawaj znać!! A ja mocno mocno trzymam kciuki! Podwójnie je trzymamy
 

Załączniki

  • 20190716_124230~2.jpg
    20190716_124230~2.jpg
    289,2 KB · Wyświetleń: 109
Hej kochana u mnie lipa beta 0.10
I w nocy niestety odwiedziła mnie @ :(
No nic kolejny cykl stracony
Przygotowania do iui nr 2 rozpoczęte
Przyszły poniedziałek na kolejny monitoring
 
reklama
Do góry