reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Witajcie dziewczyny. Dziękuję za słowa otuchy. Mały jest cały czas w szpitalu. Pobrali materiały do badań w kierunku zespołu Edwardsa. Z tego co czytałam to nie jest to nic dobrego. Dzisiaj wychodzę ze szpitala na żądanie, właśnie czekam na wypis. Najgorsze że nie radzę sobie że stresem. Co ma być to będzie. Muszę być silna zwłaszcza dla dzieci. Trzymajcie się kochane. Życzę szczesiwego rozwiązania tym które w ciąży, a mamuśką dużo siły i miłości. Buziaki
 
Witajcie dziewczyny. Dziękuję za słowa otuchy. Mały jest cały czas w szpitalu. Pobrali materiały do badań w kierunku zespołu Edwardsa. Z tego co czytałam to nie jest to nic dobrego. Dzisiaj wychodzę ze szpitala na żądanie, właśnie czekam na wypis. Najgorsze że nie radzę sobie że stresem. Co ma być to będzie. Muszę być silna zwłaszcza dla dzieci. Trzymajcie się kochane. Życzę szczesiwego rozwiązania tym które w ciąży, a mamuśką dużo siły i miłości. Buziaki

o matko :( Ale przecież to powinni wykryć już na USG w trakcie ciąży
Mam nadzieję, że jednak to nie to
 
Witajcie dziewczyny. Dziękuję za słowa otuchy. Mały jest cały czas w szpitalu. Pobrali materiały do badań w kierunku zespołu Edwardsa. Z tego co czytałam to nie jest to nic dobrego. Dzisiaj wychodzę ze szpitala na żądanie, właśnie czekam na wypis. Najgorsze że nie radzę sobie że stresem. Co ma być to będzie. Muszę być silna zwłaszcza dla dzieci. Trzymajcie się kochane. Życzę szczesiwego rozwiązania tym które w ciąży, a mamuśką dużo siły i miłości. Buziaki
Kochana no nie ma co ukrywać, ze ten zespół to poważna sprawa ale tak jak pisze Reese to powinni wykryć na etapie usg w trakcie ciąży. Robiłaś te usg genetyczne 1 trymestru? Ja tez mam nadzieje ze to nie to :(
 
Witajcie dziewczyny w ten upalny weekend! Jak się czujecie? Taka pogoda niby powinna pozytywnie wpływać na ciężarne, ale z drugiej strony - te które już na końcówce to chyba strasznie się męczą?
Nie było mnie jakiś czas, ale bacznie śledziłam Wasze rozmowy. Tym samym witam wszystkie nowe dziewczyny, gratuluje świeżo upieczonym mamusiom - Przyszlamamusia:) Madzik5225 - piękne maluszki! Serdecznie gratuluje.
Asiakasia90 - a jednak sprawiłaś sobie ten prezent na dzień matki! No i super! Trzymam mocno kciuki aby wszystko szło jak z płatka, i abyś mogła cieszyć się tym błogosławionym stanem.
Psiara1996 - i jak wizyta?
Ewna4 - gratuluje dzidziusia i trzymam mocno kciuki, aby pierwsze podejrzenia, pozostały tylko podejrzeniami i aby maluszek wyszedł z tego. Musisz mocno w to wierzyć, że będzie dobrze. Na pewno wszystkie dziewczyny z tego wątku są z Tobą myślami, i mocno Was dopingują.
A co u mnie??? Podjęliśmy decyzję o staraniach, mamy zacząć na urlopie który już za 2 tygodnie, nie mogę jednak o tym przestać myśleć....o tym czy dam radę, o tym że może to być dla mnie zdrowotnie katastrofa, w sensie psychicznym...czy dam radę?! Tysiąc myśli kłębi się w mojej głowie :( A zegar nieubłaganie tyka.....
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, trzymajcie się :*
 
dawno tu się nie udzielałam.........ale śledze na bieżąco.........co się dzieje że kilka dni cisza...pogoda dopisuje i wszyscy zajęci??? Czy wiecie co z maluszkiem Ewna4???
U mnie na razie ok chociaz miałam złe dni.....pokazał mi się śluz i od razu lęki....że za wczesnie na poród, że to pewnie już czop...i tak dwa dni......ale to jak na razie jednorazowa sprawa na szczęście z tym śluzem.....no i oczywiście szybko walizkę spakowałam.......
termin na cc już ustalony...psychiatra nie kazała odstawiac leku.....dopiero po połogu mamy zmniejszać dawkę .....
 
Dziewczyny, czy któraś z Was zażywała Setaloft 50mg w ciąży? Chciałabym wiedzieć jak się czułyście biorąc ten lek i jak dzieciaczki po porodzie.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was zażywała Setaloft 50mg w ciąży? Chciałabym wiedzieć jak się czułyście biorąc ten lek i jak dzieciaczki po porodzie.

poczytaj wątek, każda dziewczyna która musi brać to bierze właśnie sertralinę.
Dzieciaczki czują się świetnie :) Na tym leku można też karmić piersią.
Mnie akurat nie służył ten lek ale ja byłam ciężkim przypadkiem
 
reklama
poczytaj wątek, każda dziewczyna która musi brać to bierze właśnie sertralinę.
Dzieciaczki czują się świetnie :) Na tym leku można też karmić piersią.
Mnie akurat nie służył ten lek ale ja byłam ciężkim przypadkiem
No to mnie uspokoiłaś. Ja z reguły dobrze reaguję na leki, więc mam nadzieję, że mi pomoże. Do tego psychoterapia od nowa u innej psychoterapeutki doświadczonej, więc jestem dobrej myśli☺ a jak Ty się czujesz teraz? lepiej niż w ciąży?
 
Do góry