reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Jeżeli zaskoczyło, to można nadal przyjmować. Ja od początku ciąży przyjmuję do teraz. A jeżeli nie zaskoczyło, to może przyspieszyć @. Więc dopóki nie ma @ to ja bym spokojnie przyjmowała.
Ja brałam tylko przez chwile luteinę w drugiej ciąży, wiec powiem szczerze ze nawet nie wiem jak i kiedy przyjmuje się duphaston i kiedy się go odstawia
 
reklama
U mnie dziś 27dc. Puki co żadnych boli nie mam zwiastujących @ a zawsze kilka dni przed już umierałam. Śluzu u mnie dość sporo białego takiego gęstego klejacego.
Jutro do lekarza idę na USG na 9:15 zobaczymy czy się sprawą niepeknietymi pęcherzyków wyjasni. Oby się tylko torbielami nie stały i będzie dobrze.
Pogoda standardowo bardzo do d...
Ale są i plusy tego tygodnia w sobotę jadę na urlop na 2 tygodnie Boże jak czekam już mi nawet upały nie straszne jeszcze tylko 3 dni pracy razem z dzisiejszym i reset :)
Trzymam kciuki daj znać.
Ale zazdro urlopu [emoji23] o jakbym chciała leżeć do góry brzuchem i mieć wyrabane na wszystko

Matko ja właśnie wróciłam z pracy i pod prysznic nie da się żyć. Jeszcze muszę zrobić listę tej cholerne wycieczki.

Młoda nie przejmuj się jakaś idiotka z tej laski. To są osoby niedowartosciowane, którym do.je.ba.nie innym daje przyjemność.
 
Jeżeli zaskoczyło, to można nadal przyjmować. Ja od początku ciąży przyjmuję do teraz. A jeżeli nie zaskoczyło, to może przyspieszyć @. Więc dopóki nie ma @ to ja bym spokojnie przyjmowała.
Tak myślisz? Bo właśnie nie mam jak skonsultować tego z moim lekarzem bo jest na urlopie. No to będę przyjmować dalej :)
 
Ja jak tylko poinformowałam lekarza o ciąży, to kazał mi przyjmować dupka, wcześniej nie brałam, tylko właśnie dopiero w ciąży. Na pewno nie zaszkodzi [emoji6]
Tak myślisz? Bo właśnie nie mam jak skonsultować tego z moim lekarzem bo jest na urlopie. No to będę przyjmować dalej :)
 
No i teraz znów mnie przestał boleć brzuch a już myślałam że zaraz mnie zaleje takie bóle malpowate. Nie wiem.co.sie dzieje mój organizm chyba swiruje. Dobrze że jutro rano do lekarza
 
Dziewczyny ja się nie udzielam na forum ale wstawię zdjęcia dialogu jednej z koleżanki z forum która wydawała mi się na spoko dziewczynę A tu taka niespodzianka.

Zablokowała mnie i ja ja też zablokowałam. Myślę że powinniście wiedzieć co to jest za osobą. Sama przeżyła traumę A innej kobiecie tego życzy. Zobacz załącznik 984785Zobacz załącznik 984786Zobacz załącznik 984787
Ojejjjjjjj aż jestem w szoku jacy mogą być ludzie źli..Jak byłam śpiąca tak czytając toooo to się obudziłam...
Lepiej blokować takich ludzi.
 
Dziś upal okropny! Wiatraki nie wyrabiały dzis u mnie w pracy, ciało sie kleiło dosłownie. Dostalam jakies alerty o możliwych burzach,.Ale czy coś będzie.. wątpię.
Pojechałam z synem na basen A tyle ludzi było jak w szczycie lata, czerwiec sie wyciepli i w sierpniu kiedy będę miała urlop pewnie pogoda się schrzani.
Jak tu usnąć jak tak ciepło.. prawie 23 na osi A u mnie pokazuje 26 stopni :oops: :oops:
 
reklama
Do góry