reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Każda z nas ma swoje kompleksy ale nikt nie ma prawa tak z drugim człowiekiem rozmawiać coś strasznego co się dzieje nawet w takim miejscu jak to forum
Kochana ja się tym nie przejęłam. Jedno wiem nie jestem gruba z objadania się czy zajadania stresu słodyczami. Ale tak jak inne dziewczyny napisały może to trafić na dziewczynę która ma słabszą psychikę i przez to zrobi sobie krzywdę. Dlatego zdecydowałam to opublikować na forum i ja zgłosić by została zablokowana na tym forum. Nie wyobrażam sobie żeby coś takiego z jej strony trafiło na któraś z Was.
 
Coś strasznego żeby być takim chamskim
Kochana ja się tym nie przejęłam. Jedno wiem nie jestem gruba z objadania się czy zajadania stresu słodyczami. Ale tak jak inne dziewczyny napisały może to trafić na dziewczynę która ma słabszą psychikę i przez to zrobi sobie krzywdę. Dlatego zdecydowałam to opublikować na forum i ja zgłosić by została zablokowana na tym forum. Nie wyobrażam sobie żeby coś takiego z jej strony trafiło na któraś z Was.
 
Przykro że na ciebie trafilo. Przykro że w ogóle takie coś miało miejsce. Przykre że takie osoby są wśród nas. Zablokować usonac zgłosić i będzie może spokoj.
Kochana ja się tym nie przejęłam. Jedno wiem nie jestem gruba z objadania się czy zajadania stresu słodyczami. Ale tak jak inne dziewczyny napisały może to trafić na dziewczynę która ma słabszą psychikę i przez to zrobi sobie krzywdę. Dlatego zdecydowałam to opublikować na forum i ja zgłosić by została zablokowana na tym forum. Nie wyobrażam sobie żeby coś takiego z jej strony trafiło na któraś z Was.
 
Zablokowałam zgłosiłam i mam spokój póki co.
O kurczę, widać dziewczyna jest strasznie słaba psychicznie i chciała się wyżyć. Szkoda mi jej, ewidentnie sobie nie radzi :)

A co do wagi, ja aktualnie mam 85kg przy wzroście 1,60 :p byłam szczupla Oooo przed leczeniem :D na początku podupadłam psychicznie, również przez to, że wtedy mój ówczesny partner cały czas naciskał na chudniecie, doszło do tego, że bałam się cokolwiek zjeść w jego towarzystwie, żeby później nie wysluchiwac. Całe szczęście kopnęłam to w dupsko. Aktualnie mój obecny mąż nie daje mi w żaden sposób źle o sobie myśleć czy mówić. Lubię swoje 44/46 :D

Kuzwa, jestem zła, @ dalej nie ma, jajnik trochę kłuje, a testy dalej sniezno białe.
 
O kurczę, widać dziewczyna jest strasznie słaba psychicznie i chciała się wyżyć. Szkoda mi jej, ewidentnie sobie nie radzi :)

A co do wagi, ja aktualnie mam 85kg przy wzroście 1,60 :p byłam szczupla Oooo przed leczeniem :D na początku podupadłam psychicznie, również przez to, że wtedy mój ówczesny partner cały czas naciskał na chudniecie, doszło do tego, że bałam się cokolwiek zjeść w jego towarzystwie, żeby później nie wysluchiwac. Całe szczęście kopnęłam to w dupsko. Aktualnie mój obecny mąż nie daje mi w żaden sposób źle o sobie myśleć czy mówić. Lubię swoje 44/46 :D

Kuzwa, jestem zła, @ dalej nie ma, jajnik trochę kłuje, a testy dalej sniezno białe.

Przypomnij, ile jesteś po terminie?

Dziś mnie coś brzuch kłuje, co zwalam raczej na wzdęcia, ale mama któryś raz już ironicznie mnie pyta „cooo mąż był chwile w domu i okres się spóźnia?” i już zaczynam wątpić w te testy ciążowe Hahahha
 
U mnie dziś 27dc kurcze nie wiem co jest strasznie zaczol boleć brzuch dokładniej podbrzusze jakbym miała zaraz dostać @.
Dobrze że jutro rano m lekarza
 
reklama
Ja swoje 163 cm i 90kg tyłek też kocham a jak się komu nie podoba niech nie patrzy i nie komentuje zbędnie.
Mój m powtarza że jak schudne to cycki zgubię i tyłek zmaleje nie będzie co poklepać i w łóżku bedzie mnie musiał szukać [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
O kurczę, widać dziewczyna jest strasznie słaba psychicznie i chciała się wyżyć. Szkoda mi jej, ewidentnie sobie nie radzi :)

A co do wagi, ja aktualnie mam 85kg przy wzroście 1,60 [emoji14] byłam szczupla Oooo przed leczeniem :D na początku podupadłam psychicznie, również przez to, że wtedy mój ówczesny partner cały czas naciskał na chudniecie, doszło do tego, że bałam się cokolwiek zjeść w jego towarzystwie, żeby później nie wysluchiwac. Całe szczęście kopnęłam to w dupsko. Aktualnie mój obecny mąż nie daje mi w żaden sposób źle o sobie myśleć czy mówić. Lubię swoje 44/46 :D

Kuzwa, jestem zła, @ dalej nie ma, jajnik trochę kłuje, a testy dalej sniezno białe.
 
Do góry