reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Anga79 zbliżyliśmy się do 10 dc a w okresie dni płodnych trochę mniej uważaliśmy. Teraz chyba pokuszę się o 11 dc. Zobaczymy. Ja nie rozumiem fenomenu wpadek. Kurde mi przesunęła się owulacja o 3 dni. Zwracałam uwagę na objawy i tak się tego domyślałam. Nie liczyłam tylko dni. I miałam racje. Wiec jak ktoś mi mówi ze wpadł to ja po prostu tego nie rozumiem. Jak uprawiasz sex w dniach płodnych bez zabezpieczenia to co to za wpadka :) co do zabezpieczenia rodziny pod katem materialnym to mój M ma opory żeby zdecydować się na 3 właśnie z tych powodów. Mówi ze chce coś zapewnić dzieciom.
Kuś, kuś 11 to juz brzmi lepiej bo 10 to jednak daleko jeszcze.
Ja jestem uczulona na określenie " przytrafiło się", w ogóle ludziom się wydaje, że jak ktoś ma dziecko koło 40 to musiało się przytrafić, co za ograniczone myślenie.
 
reklama
reklama
Dziewczynki ślijcie proszę róż.Mam prenatalne 15 lipca,więc zbieram,chłonę wszystkie fluidki różowe.
[emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji254][emoji254][emoji254][emoji254][emoji254][emoji254][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]róż dla Ciebie ,
w zeszłym roku 27.07 dowiedziałam się że będzie dziewczynka.
 
Do góry