reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 lat starań

Hej kochana co u ciebie mam nadzieję że wszystko ok. Tak odpoczywam i myślę o tobie czy ładnie rosniecie.
Ja niestety kolejny cykl z clo poprzedni nieudany zobaczymy teraz .
 
reklama
Hej kochana co u ciebie mam nadzieję że wszystko ok. Tak odpoczywam i myślę o tobie czy ładnie rosniecie.
Ja niestety kolejny cykl z clo poprzedni nieudany zobaczymy teraz .
Hej kochana dziekujemy rośniemy , mały/mała już 3 cm, pieknie rusza rączkami...plakalam na USG ostatnim.

załączam zdjęcie.

Dalej plamienia występują ale już nie takie obfite tfu tfu dzięki Bogu :) nakaz leżenia... Jest to męczące ale czego sie nie zrobi by z dzidzia było wszystko ok.

A powiedz jak monit? Jak to lekarz podsumował? Czy clo w ogóle coś ruszył?
 

Załączniki

  • 20190626_193400.jpg
    20190626_193400.jpg
    930,3 KB · Wyświetleń: 136
Hejka pięknie gratulacje będzie dobrze :)

U mnie no coś slabo...1 cykl z clo 2 pęcherzyki niestety żaden nie pekl. Teraz jest 2 cykl na clo aktualnie mam 19dc. W piątek na USG był ładny pęcherzyk znów 23mm dostałam zastrzyk wczoraj na USG widać że owulacja była pekl. Staramy się zobaczymy czy się teraz uda jakoś na to nie liczę bo mam strasznie dużo śluzu takiego wodnistego.

Ale itak bardzo się cieszę że u was wszystko jest ok i teraz będzie już tylko coraz lepiej:)
Który ty masz kochana już tydzień ??.
Hej kochana dziekujemy rośniemy , mały/mała już 3 cm, pieknie rusza rączkami...plakalam na USG ostatnim.

załączam zdjęcie.

Dalej plamienia występują ale już nie takie obfite tfu tfu dzięki Bogu :) nakaz leżenia... Jest to męczące ale czego sie nie zrobi by z dzidzia było wszystko ok.

A powiedz jak monit? Jak to lekarz podsumował? Czy clo w ogóle coś ruszył?
 
Hejka pięknie gratulacje będzie dobrze :)

U mnie no coś slabo...1 cykl z clo 2 pęcherzyki niestety żaden nie pekl. Teraz jest 2 cykl na clo aktualnie mam 19dc. W piątek na USG był ładny pęcherzyk znów 23mm dostałam zastrzyk wczoraj na USG widać że owulacja była pekl. Staramy się zobaczymy czy się teraz uda jakoś na to nie liczę bo mam strasznie dużo śluzu takiego wodnistego.

Ale itak bardzo się cieszę że u was wszystko jest ok i teraz będzie już tylko coraz lepiej:)
Który ty masz kochana już tydzień ??.
No to jak teraz pękł to jestem dobrych myśli i trzymam mocno kciuki!! Dawaj znac koniecznie co i jak :):)
12 tydzien zaraz się kończy :)
 
Hej hej Tak jak najbardziej dziękujemy.
16 tydzień się zaczął, brzuch wywaliło. :) ale zdrowotnie i ze mna i z maluchem wszystko dobrze. Opowiadaj jak tam u Ciebie kochana?????
 
reklama
Hej hej Tak jak najbardziej dziękujemy.
16 tydzień się zaczął, brzuch wywaliło. :) ale zdrowotnie i ze mna i z maluchem wszystko dobrze. Opowiadaj jak tam u Ciebie kochana?????
A u mnie w sumie to sama nie wiem.
Niby przygotowywaliśmy się do inseminacji wszystko dobrze zabieg odbył się w piątek rano lekarz zadowolony że wszystko w porządku że super poszło ale nie wiem sama czy coś z tego bedzie.
Od wczoraj w nocy mam bardzo wielki stres i nerwy i obawy związane z rodziną mój brat trafił do szpitala a od dziś rana strasznie boli mnie podbrzusze więc się chyba wszystko tam w środku z nerwów i stresu rozpadło :(

Cieszę się że u was wszystko w porządku 16tc to już daleko i nic dziwnego że już brzuch widać tym bardziej że to pierwsza ciąża a wszyscy piszą że w pierwszej bardzo szybko brzuszek się pokazuje
 
Do góry