reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

julia36952

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2019
Postów
16
Więc tak, moje cykle stały sir bardzo nieregularne podczas brania tabletek anty, cykl z 28dni zrobił sie na 19, potem krwawienia występowały co tydzień na dwa dni. Ostatnie krwawienie 17 czerwca. 22 czerwca (juz nie brałam tabletek) uprawialam sex z chłopakiem, z głupoty bez zabezpieczenia(ale nie kończył we mnie) . Do dzisiejszego dnia nie dostałam okresu. Ponad tydzień temu byłam u ginekologa i przepisał mi duphaston na wywołanie miesiączki. Wykonałam 3 testy ciążowe tej samej firmy 9.10 i 12 dnia po stosunku. Na pierwszy rzut oka negatywne, jednak pod światło w każdym z nich widać druga kreskę, ale tylko pod światło, normalnie nie ma nic. Czy moga to być testy pozytywne? Czy to tylko przeswitujacy plastik (wiecie o co chodzi). Dodam tylko, że bardzo często oddaje mocz od trzech dni. Od wczoraj czuje delikatne klucia w podbrzuszu, niby jak na okres ale nie do konca. Nie wiem co mam myśleć, jutro wykonam kolejny test juz innej firmy. AlE czy myślcie ze te kreski tylko i wyłącznie pod światło coś znaczą?
Pozdrawiam
 
reklama
Proponuję od ostatniej miesiączki odliczyć 28dni z powodu twoich nieregularnych cykli i iść na bete. Szkoda wydawać kasy na testy
Beta będzie pewna na 100%
 
reklama
reklama
Do góry