reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tc + 2 i dostałam teraz plamien!

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Dziewczyny, jestem w piątym tygodniu ciąży i właśnie wybierałam się na usg o godzinie szesnastej. Będąc teraz w łazience i robię siusiu na papierze zobaczyłam brązowo plamę… Konsystencja bardzo rzadko, wodnista. Błagam powiedzcie mi że to nie jest początek czegoś złego.

Na początku maja w siódmym tygodniu ciąży miałam zabieg łyżeczkowania bo miałam poronienie zatrzymane.
 
reklama
Ja tez miałam brązowe plamienia i wszystko skończyło sie dobrze tylko brałam duphaston na wszelki wypadek. Nie stresuj sie, dobrze ze masz dzisiaj lekarza. Daj znac jak bedziesz po :)
 
Dziewczyny, jestem w piątym tygodniu ciąży i właśnie wybierałam się na usg o godzinie szesnastej. Będąc teraz w łazience i robię siusiu na papierze zobaczyłam brązowo plamę… Konsystencja bardzo rzadko, wodnista. Błagam powiedzcie mi że to nie jest początek czegoś złego.

Na początku maja w siódmym tygodniu ciąży miałam zabieg łyżeczkowania bo miałam poronienie zatrzymane.

Brązowe plamienia się zdarzają, lekarze tłumaczą to tak, że macica się rozszerza i czasem tam jakieś naczynko pęknie. Mój ginekolog mi mówił, że jeśli nie ma innych objawów, np. ból brzucha to nie ma się czym martwić.

Daj znać jak po usg. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :) :) :)
 
Niestety ja nie pomogę, ponieważ ogólnych problemów w ciąży nie miałam.
Mogę jedynie wesprzeć cie i pocieszyć ze zaraz masz wizytę. Moze jeśli chcesz to jedz nawet wczesniej do lekarza
 
Brązowe plamienia się zdarzają, lekarze tłumaczą to tak, że macica się rozszerza i czasem tam jakieś naczynko pęknie. Mój ginekolog mi mówił, że jeśli nie ma innych objawów, np. ból brzucha to nie ma się czym martwić.

Daj znać jak po usg. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :) :) :)

Dam znać.
Daj Boże aby to nie było nic groźnego.
Brzuch nie boli ...
 
reklama
Dziewczyny, jestem w piątym tygodniu ciąży i właśnie wybierałam się na usg o godzinie szesnastej. Będąc teraz w łazience i robię siusiu na papierze zobaczyłam brązowo plamę… Konsystencja bardzo rzadko, wodnista. Błagam powiedzcie mi że to nie jest początek czegoś złego.

Na początku maja w siódmym tygodniu ciąży miałam zabieg łyżeczkowania bo miałam poronienie zatrzymane.
Brązowe plamienie nie musi oznaczać najgorszego. Ja krwawilam dosyć mocno(żywą krwią) też chyba w 5-6 tc. Lekarz nie znalazł przyczyny. Zwiększył dawkę luteiny i bralam no spe. Brązowe plamienia to stara krew. Uspokoj się. Włącz sobie jakąś spokojną muzyczke i wycisz się. Rozumiem Twój strach bo też byłam w ciąży po przejściach i bałam się tak jak Ty. Ale myśl teraz o maluszku on/ ona potrzebuje spokojnej zrekaksowanej mamy. Choć sytuacja jest Dla Ciebie stresująca wierzę że jeszcze dziś po godz. 16 zrzucisz ten kamień i odetchniesz. Powodzenia i trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry