reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brazowe uplawy przed okresem

Joanulka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2017
Postów
3 750
Czesc dziewczyny, mam taka nietypowa sprawe. Mianowicie, od 4 dni mam brazowe uplawy, ktore mnie bardzo martwia. Nigdy jeszcze tak nie mialam. Jednorazowo sie zdazylo ze dzien przed lub w dniu spodziewanej miesiaczki najpierw mialam brazowy sluz pozniej normalny okres ale teraz mnie to zastanawia. Dzis mam termin @ a zamiant normalnego okresu, brazowy rozciagliwy sluz. Dzis jest 26dc. Rozbilam testy ciazowe te paskowe najzwyklejsze cieniutkie. Nie mam zadnych innych objawow, nawet tych na okres. CZy ktoras z Was miala moze podobny problem i moze mi doradzic? Nie mam mozliwosci isc do ginekologa, przynajmniej do poniadzialku.
Z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje.
 
reklama
Rozwiązanie
Już po, nie mogłam się zalogować wczoraj...
Jajowody drożne :) za miesiąc inseminacja. Dziś 9dc i tez będziemy działać, może zaskoczy. Pytałam o te plamienia i podobno ze to przez mięśniaka, ale mam do od dłuższego czasu i nigdy tak nie było. Zaopatrzylam się w acard, ovarin i biotynę. Zobaczymy czy to pomoże, a od następnego cyklu jak przyjdzie @ będę zażywać clostilbegyt bo zalecają przed inseminacja. Jestem bardzo zadowolona i teraz tylko czekać, bo już wszystkie badania jakie tylko mogliśmy to mamy zrobione.
Super! Dobrze że wszystko się udało [emoji8] teraz kwestia czasu i się uda! Powodzenia!
reklama
powodzenia!
emoji1364.png
emoji1364.png
napisz jutro jak po zabiegu!
 
powodzenia!
emoji1364.png
emoji1364.png
napisz jutro jak po zabiegu!

Już po, nie mogłam się zalogować wczoraj...
Jajowody drożne :) za miesiąc inseminacja. Dziś 9dc i tez będziemy działać, może zaskoczy. Pytałam o te plamienia i podobno ze to przez mięśniaka, ale mam do od dłuższego czasu i nigdy tak nie było. Zaopatrzylam się w acard, ovarin i biotynę. Zobaczymy czy to pomoże, a od następnego cyklu jak przyjdzie @ będę zażywać clostilbegyt bo zalecają przed inseminacja. Jestem bardzo zadowolona i teraz tylko czekać, bo już wszystkie badania jakie tylko mogliśmy to mamy zrobione.
 
Już po, nie mogłam się zalogować wczoraj...
Jajowody drożne :) za miesiąc inseminacja. Dziś 9dc i tez będziemy działać, może zaskoczy. Pytałam o te plamienia i podobno ze to przez mięśniaka, ale mam do od dłuższego czasu i nigdy tak nie było. Zaopatrzylam się w acard, ovarin i biotynę. Zobaczymy czy to pomoże, a od następnego cyklu jak przyjdzie @ będę zażywać clostilbegyt bo zalecają przed inseminacja. Jestem bardzo zadowolona i teraz tylko czekać, bo już wszystkie badania jakie tylko mogliśmy to mamy zrobione.
Super! Dobrze że wszystko się udało [emoji8] teraz kwestia czasu i się uda! Powodzenia!
 
Rozwiązanie
Do góry