reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brazowe uplawy przed okresem

Joanulka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2017
Postów
3 750
Czesc dziewczyny, mam taka nietypowa sprawe. Mianowicie, od 4 dni mam brazowe uplawy, ktore mnie bardzo martwia. Nigdy jeszcze tak nie mialam. Jednorazowo sie zdazylo ze dzien przed lub w dniu spodziewanej miesiaczki najpierw mialam brazowy sluz pozniej normalny okres ale teraz mnie to zastanawia. Dzis mam termin @ a zamiant normalnego okresu, brazowy rozciagliwy sluz. Dzis jest 26dc. Rozbilam testy ciazowe te paskowe najzwyklejsze cieniutkie. Nie mam zadnych innych objawow, nawet tych na okres. CZy ktoras z Was miala moze podobny problem i moze mi doradzic? Nie mam mozliwosci isc do ginekologa, przynajmniej do poniadzialku.
Z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje.
 
reklama
Rozwiązanie
Już po, nie mogłam się zalogować wczoraj...
Jajowody drożne :) za miesiąc inseminacja. Dziś 9dc i tez będziemy działać, może zaskoczy. Pytałam o te plamienia i podobno ze to przez mięśniaka, ale mam do od dłuższego czasu i nigdy tak nie było. Zaopatrzylam się w acard, ovarin i biotynę. Zobaczymy czy to pomoże, a od następnego cyklu jak przyjdzie @ będę zażywać clostilbegyt bo zalecają przed inseminacja. Jestem bardzo zadowolona i teraz tylko czekać, bo już wszystkie badania jakie tylko mogliśmy to mamy zrobione.
Super! Dobrze że wszystko się udało [emoji8] teraz kwestia czasu i się uda! Powodzenia!
A co pokazały testy ? jeśli brak ciąży i jeśli można im ufać ,to po prostu możesz mieć taki okres , i zaczekać do następnego sprawdzić czy będzie ok czy nie i jak coś to wtedy do gina
 
Ja nie odpowiem na pytanie,ale fajnie ze sie pojawilas,wpadnij na nasze forum:)
Czesc Loli, pojawilam sie bo mam problem i nie wiem co zrobic... oszaleje chyba z nerwow. Mam HSG umowione w Polsce na czwartek, bilety kupione i hotel zabukowany a wychodzi na to ze nie zdaze zdrobic droznosci :( mam nadzieje ze bede mogla przesunac termin, jak juz dostane okres.
 
Zbadaj progesteron jeśli to częste. A okres jeszcze może się rozwinąć, póki co to żadne opóźnienie.
Mam nadzieje ze sie poprostu opozni, ale bardzo mnie martwia te uplawy. Nigdy tak nie mialam, progesteron ostatnio jak badalam byl w normie. Estrogen tez.. Endometrium bylo piekne i nawet podejzenie ciazy. Teraz jestem po leczeniu antybiotykiem ( jakis 3 tyg temu skonczylam) i takie anomalie
 
reklama
Skoro było podejrzenie ciąży to może to ona :D tylko za wcześnie na testy? plamienia zdarzają się w ciąży ,może warto iść bete zrobić?
 
reklama
Do góry