reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam Panie mocne ✊✊✊ na dziś.
Dziewczynki jak wyglądają przygotowania do criotransferu ? Od którego dnia cyklu . Wreszcie wymazy ujemne - wiec mogę na histeroskopie się szykować. Histero robi się w 1 połowie cyklu , transfer w 2 połowie.
Myślę o zrobieniu tego w jedynym cyklu - hymmm jak myślicie ogarnę ?
 
reklama
Witam Panie mocne ✊✊✊ na dziś.
Dziewczynki jak wyglądają przygotowania do criotransferu ? Od którego dnia cyklu . Wreszcie wymazy ujemne - wiec mogę na histeroskopie się szykować. Histero robi się w 1 połowie cyklu , transfer w 2 połowie.
Myślę o zrobieniu tego w jedynym cyklu - hymmm jak myślicie ogarnę ?

Nie wiem jak z histero, czy można tak w jednym cyklu, nie miałam to nie pomogę.
Do crio ja zawsze szykuje się od1dc ewentualnie od 2dc.
Super, że wymaziory ok :)
Może razem zabierzemy Stefany :D :D :D :D
 
Nie wiem jak z histero, czy można tak w jednym cyklu, nie miałam to nie pomogę.
Do crio ja zawsze szykuje się od1dc ewentualnie od 2dc.
Super, że wymaziory ok :)
Może razem zabierzemy Stefany :D :D :D :D
@Murawa. - wreszcie ujemne - ufff.
No właśnie się zastanawiam czy to się da ogarnąć . Nic 16.08 mam wizytę to podpytam- byłoby drapanko endometrium odrazu zrobione.
 
@ilmenau - dzięki dobra kobieto , za polecenie tego pliva fem - już nic innego nigdy nie kupię.

Mnie też to uratowało :D

Nie wiem czy robi się histero i transfer w tym samym cyklu, nie słyszałam o tym...
Histero może podnieść poziom nk w macicy, więc ja bym jednak zdecydowała się na transfer w następnym cyklu.

Ja przygotowania do crio zaczynałam w 2dc,generalnie z tego co widzę na forum to standardowo 1-3 dc


Ale fajnie, że już tuz tuz przed!!! :D
 
Mnie też to uratowało :D

Nie wiem czy robi się histero i transfer w tym samym cyklu, nie słyszałam o tym...
Histero może podnieść poziom nk w macicy, więc ja bym jednak zdecydowała się na transfer w następnym cyklu.

Ja przygotowania do crio zaczynałam w 2dc,generalnie z tego co widzę na forum to standardowo 1-3 dc


Ale fajnie, że już tuz tuz przed!!! :D
No też właśnie coś mi świta , że podnosi NK i mam do tego accofil. No nic 16.08.19 jestem w Ciechocinku to się wywiem.
 
Witam Panie mocne [emoji110][emoji110][emoji110] na dziś.
Dziewczynki jak wyglądają przygotowania do criotransferu ? Od którego dnia cyklu . Wreszcie wymazy ujemne - wiec mogę na histeroskopie się szykować. Histero robi się w 1 połowie cyklu , transfer w 2 połowie.
Myślę o zrobieniu tego w jedynym cyklu - hymmm jak myślicie ogarnę ?
Tak jak dziewczyny pisza- w jednym cyklu raczej nie pozwola. W następnym cyklu. Histero jest jak scratching. Wiec moze podniesc NK ale jednoczesnie moze zwiekszyc szanse na implantacje
 
reklama
Dziewczyny mogę jutro powtórzyć betę w innym laboratorium? Czy trzeba powtórzyć w tym samym. Nie dam rady jutro dojechać do tego w którym robiłam we wtorek :/
 
Do góry