reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Na wizycie miałam afi w normie, 16, więc wszystko ok:) Będziemy mierzyć co wizyte:)
32+4 młody miał 2380g, więc różnie jak szalony [emoji14]
Mam już dosyć troszkę, wszystko mnie boli - mam nadzieję urodzić przed terminem..
To super waga oby tak dalej, choć może niech lepiej przed 4kg się zatrzyma ;-) jeszcze trochę i będziesz tulić swojego maluszka
 
reklama
W większości "moich" dzieci jest zazdrość na początku, taka zauważalna, że mamie jest przykro. Mija po kilku tygodniach. To tak najczęściej wygląda.
 
No wlasnie bardziej się boję swoich emocji nawet, jak będę przeżywać to że jej jest smutno. A ona pewnie nie będzie tego pamiętać nawet. No, oby. [emoji14]
 
Pumelova moja.corka można 3 lata jak pojawiła się siostra. Tylko raz na początku nam.powiedizla że już jej teraz nie kochamy...nie wiem skąd jej się to wzięło...oczywiście hormony we mnie buzowaly więc był ryk..Z moje strony.. ma Z z nią poramiwaial ja przytulilam..A później już było dobrze. Pozwoliliśmy jej zaangażować się w opiekę nad siostra i dziś tworzą bardzo zgrany tandem...jak daja popalić to nie wiadomo co pierwsze robić
 
Pumelova a na kiedy masz termin? Imie zostaje Piotruś? :)
Dziewczyny ja wczoraj byłam dopiero na bilansie 2 latka bo wcześniej Panie miały urlop. Obwód główki ma 45 cm, panie były zdziwione, że taki mały , aż dwa razy ja mierzyli ale nic nie mówili żeby kontrolowac. A jak u Was pomiary?
 
Na 26.09 [emoji14] ale urodze przed terminem raczej z powodu masy:D:D lekarz mi obiecał:D
Tomasz będzie:)

Nie wiem ile Agatka miała ale dziewczynki to nie można porównywać, jak w siatkach to wypada?
 
Pumoleva nie nastawiaj się przed terminem bo różnie może być już nie dużo zostało. A Agataka na pewno odnajdzie się w nowej sytuacji :) będzie świetną stasza siostra

My na wakacjach :) widok piękny :) pogoda super tylko dzieci mam czasem ochotę na księżyc :-D
 
reklama
Pumoleva nie nastawiaj się przed terminem bo różnie może być już nie dużo zostało. A Agataka na pewno odnajdzie się w nowej sytuacji :) będzie świetną stasza siostra

My na wakacjach :) widok piękny :) pogoda super tylko dzieci mam czasem ochotę na księżyc :-D
Nie psuj mi nastawienia, ja muszę przed terminem! Do terminu to ten klocek 5kg będzie wazyl
 
Do góry