reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziękuję dziewczyny. Szczerze mowiac nie spodziewalam sie, ze to az tak nieprzyjemne fizycznie takie odstawienie. Wymyslilam, ze jak pojedziemy nad morze to mlody bedzie mial duzo atrakcji i sprawnie to pojdzie. Psychicznie ja i mlody swietnie. Juz nawet nie pyta. Przesypia cale noce, a pobudek bylo z 8 jak jadl piers. Normalnie jak niemowle.
 
No nie za bardzo słyszałam żeby atb miał wyciszać laktację skoro zapalenia są częste na początku i właśnie zależy nam, by laktację utrzymać bz...
W każdym razie w razie braku pożądanych efektów po prostu poproś o bromergon. Będziesz się kiepsko po nim chwilę czuć ale przynajmniej jest to lek który faktycznie jest stosowany w celu zatrzymania laktacji ;)
 
Poranna burza jak nie dostaniesz recepty na ten lek o ktorym pisze Aim, to moze sprobuj pic duzo szalwi i jest lek homeopatyczny ricinum communis 30 CH (firmy boiron). Udanego wyjazdu mimo wszystko, oby dolegliwosci szybko minely!
 
reklama
@pumelova a co u Ciebie? Jak się czujesz? Co powiedział lekarz na afi?
Na wizycie miałam afi w normie, 16, więc wszystko ok:) Będziemy mierzyć co wizyte:)
32+4 młody miał 2380g, więc różnie jak szalony [emoji14]
Mam już dosyć troszkę, wszystko mnie boli - mam nadzieję urodzić przed terminem..
 
Do góry