reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Wlasnie sie boje z ta pogoda, niby ma nie padac ale ja nie ufam. Poza tym dzisiaj sie ubudzilam z takim bolem podwozia ze masakrycznie mi sie chodzi
 
reklama
Hejka macie pomysły gdzie z maluchem w taką pogode. Placyk może być ale jak lunie to po zabawie. Na wiatracznej były kuleczki i autka-dziś zamknięte, w Tesco zdemontować, a rybki w promenadzie nie działają. Tradycyjna sala zabaw to chyba za mali są.
 
Liluli no właśnie jeszcze nie byliśmy i się zastanawiam czy już dobry czas. Byliśmy na placyku a hitem był rowerek jakiejś dwulatki. Wyrozumiala była i dała mu się bawić aż odkrył jej kasztany w bagażniku. Bała się że jej zabierze :)
 
Misia jak slodziutko. A wasze brzdace tez nadal wszystko do geby wkladaja? Moj nieustannie wszystko musi polizac.
 
Emol mój tak. Kasztana, kamyka, co mu w łapki wpadnie. Ostatnio go nauczyłam żeby z tarasu nie pakowal do buzi tylko zrzucal między szczebelkami. Z liśćmi działa.
 
reklama
U nas to samo jeśli chodzi o wkładanie do paszczy i hitem i zbieranie liści i później oddawanie mamie haha.

Ja chyba spróbuję z salą zabaw bo mamy w miarę blisko ale też mam pewne wątpliwości czy to nie za wcześnie.
 
Do góry