reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

reklama
To jezeli chodzi o mnie, moge tylko popoludniami od godz 18. Miejsce obojetne ;) wiadomo, ze lepiej na dworze poopalac nozki ;) ale bez roznicy. Przyszly tydzien mam
wolny :D. Ze mna to juz wszystko moze sie zdarzyc ;)
 
Duzo lepiej! :)
Przyszły tydzien jak dla mnie tez ok :) wiecie.... mozemy zrobic kilka spotkań :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Haha racja!

Moze gdzies kolo pol mokotowskich? Albo nad Wiselka obok Kopernika?

Chyba ze macie namiar na jakies przepyszne jedzenie
Pianka Cafe, Warszawski Lukier.. nie bylam ale na zdjecia cieknie mi slinka
 
Ostatnia edycja:
W tym tygodniu nie mogę bo kończę szkole rodzenia popołudniami w środę stopy w końcu :) za to przyszły będzie git. Popieram coś z toaleta i może być też coś pysznego, najwyżej przyjdę z buta żeby zjeść :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również przyszły tydzień mam wolniejszy ;) i jak rozumiem po południu po 18. Komu pasuje poniedziałek o 18.30? Bo z tego co widzę na pogodzie ma być weekend i poniedziałek bardzo ładny. Mi pasuje prawa strona Wisły ;) trochę lenistwa bo chyba jako jedyna jestem z tej drugiej strony, a samochód zostawię przy stadionie. ;p
 
Tam po prawej nic nie znam... wiem tylko ze na saskiej duzo kanjpek

Ja jestem troche problematyczna wiem. Bo to przez to ze mlodszy nie chodzi jeszcze do pkola... ale uzgadniajcie tez tak zeby Wam pasowalo nie kierujcie sie tak tylko mna. Bo wiem, ze Wam pasuja przedpoludnia
 
Ostatnia edycja:
Hejka, mi przyszły tydzień pasuje, niestety ze względu na moje krocze i cienką bliznę, za dużo nie mogę chodzić, więc najlepiej dla mnie blisko metra czy tramwaju
 
reklama
Mi pasuje przyszły tydzień. Ja tez jestem z prawej strony ale mi wszystko jedno gdzie bo jeszcze się za kierownicę mieszczę :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry