reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Julia niezła obietnica noworoczna :) tez mam wrażenie ze dużo osób obcych nas czyta. Zresztą pojawiają się wpisy raz na czas ze czytają :) stąd ja uciekam na fb ale chętnie przejdę na jakieś ukryte forum. Tu niestety żałuję że nawet zdj dawałam bo z poziomu Google bez logowania do bb można oglądać nasze dzieciaki i nie wiadomo kto te zdjęcia kopiuje ... :/
 
reklama
No ja dlatego naszych zdjęć do neta nie wrzucam, bo co raz się w sieci znajdzie to już zawsze tam będzie. I każdy może z tym robić co chce bez mojej wiedzy czy zgody.
 
Cześć!
No ja m.in. przestałam pisać tutaj, bo jest to forum otwarte. Ale to prawda, raz na jakiś czas Was podczytuję.

U nas wszystko w porządku, młoda ma 5 mcy i 9 dni, pierwszy ząbek jest, zaczynam wprowadzać pokarmy inne niż mamine mleko (w koncu!). Na razie na koncie mamy zblendowaną marchewkę "zjedzoną" w ilości niecałej łyżeczki, więc bardzo poowoli się rozkręcamy. Planuję trochę samemu papkę robić, trochę słoiczki podawać, trochę blw (jak zacznie siedzieć), bo nie umiem się na żadną teorię żywieniową zdecydować:) Niby WHO zaleca, że po 6 mcu należy wprowadzać stałe pokarmy, ale intuicja podpowiada mi, że już teraz mała ma ten moment, wszak każdy dzieć rozwija się inaczej i trudno to ubrać w jakieś sztywne ramy. Nie wiem tylko jaką kaszkę podać jako pierwszą? A Wy jak robicie?
Serdecznie Pozdrawiam!
 
Cześć!
No ja m.in. przestałam pisać tutaj, bo jest to forum otwarte. Ale to prawda, raz na jakiś czas Was podczytuję.

U nas wszystko w porządku, młoda ma 5 mcy i 9 dni, pierwszy ząbek jest, zaczynam wprowadzać pokarmy inne niż mamine mleko (w koncu!). Na razie na koncie mamy zblendowaną marchewkę "zjedzoną" w ilości niecałej łyżeczki, więc bardzo poowoli się rozkręcamy. Planuję trochę samemu papkę robić, trochę słoiczki podawać, trochę blw (jak zacznie siedzieć), bo nie umiem się na żadną teorię żywieniową zdecydować:) Niby WHO zaleca, że po 6 mcu należy wprowadzać stałe pokarmy, ale intuicja podpowiada mi, że już teraz mała ma ten moment, wszak każdy dzieć rozwija się inaczej i trudno to ubrać w jakieś sztywne ramy. Nie wiem tylko jaką kaszkę podać jako pierwszą? A Wy jak robicie?
Serdecznie Pozdrawiam!
 
Julia,jesteś wielka :)ja nie mam fb i zależy mi na tym,żeby tu zostać z Wami,niekoniecznie na bb,bo nie wiadomo kto nas podczytuje,ale mam nadzieję że będziemy gadulić przynajmniej do pójścia naszym maluchów do szkoły.Takie moje małe życzenie noworoczne.Jak Wam mija ten sylwestrowy dzień?my po spacerze,zakupy zrobione,marchewka z ziemniaczkiem się gotują-ciekawe czy mu zasmakują.
 
reklama
Do góry