reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Ja za 9 dni mam @ ale wątpię żeby się udało bo dostałam chyba jakieś infekcji
emoji26.png
był brązowy śluz a nigdy takiego nie miałam
emoji29.png
może to jednak implantacja? Ja coś takiego miałam - pojedynczy wyrzut zabarwienego śluzu, w ogóle nie wiązałam tego z ciążą, bo już wydawało mi się że wszystko sygnalizuje ciążę, a tu co miesiąc nic z tego.
 
reklama
Nie to nie to bo trwało ok 5 dni, dziś miałam lekkie plamienie jednorazowe ale lekko czerwone ze śluzem ale to mój 1 cykl starań więc jak się nie uda to w następnym myślę że się uda [emoji6]
może to jednak implantacja? Ja coś takiego miałam - pojedynczy wyrzut zabarwienego śluzu, w ogóle nie wiązałam tego z ciążą, bo już wydawało mi się że wszystko sygnalizuje ciążę, a tu co miesiąc nic z tego.
 
może clo i ovitrelle? To chyba klasyczne zestawienie przy braku ovu, monitorujesz jakoś cykle? A jak hormony?
też jestem ciekawa, a to nie przypadkiem Ty? Sama nie mogę się jeszcze starać ale chętnie pokibicuje Wam dziewczyny!
Hmm... coś mam przeczucie, ze nic z tego :( ale czekam do @ zobaczymy
 
Hej dziewczyny ja też się ,spytam tutaj Was... Od jutra zaczynam pić Inofolic. Jestem też na dupku od wczoraj. Poza tym pije siemię lniane.
Znacie jeszcze jakieś sposoby żeby pojawiała się owu? Dowiedziałam się wczoraj że kolejny w tym roku już chyba z 4 cykl bezowulacyjny :(
 
Dziewczyny, zrobiłam sobie w sobotę ponownie tsh, wyniki online nie dotarły więc odebrałam je dzisiaj i powiem Wam że aż nie dowierzam. Po zaledwie 3 tygodniach brania letroxu dawki dziennej 37,5 tsh z 3,17 spadło mi do 1,06 :D jakieś cuda normalnie :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:) zrobiłam test z ciekawości, no ale niestety biel wizira :/ do @ 5 dni... szkoda, bo jednak w tym mcu było więcej przytulanek (3 dni z rzedu) w (największa płodność- potwierdzoną testami) no i dupa - jakiś dziwny ten mój organizm... w koncu muszę odwiedzić lekarza, bo coś zebrać się nie mogę:/ na szczęście mam urlop to po @ zapisuje się do gin.
 

Załączniki

  • 7E9A1ABE-2D32-49BB-948D-4B967B25EABC.jpeg
    7E9A1ABE-2D32-49BB-948D-4B967B25EABC.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 81
Wrzucam bo moim zdaniem ciekawe.
No ja do tej pory brałam Folik. Ale teraz mam zalecenie pić ten inofolic a przy tym już kazał mi nie brać Foliku i mnie martwi że ten Inofolic to suplement diety tylko. Ale trzeba zaufać lekarzowi....
 
reklama
Cześć dziewczyny:) zrobiłam test z ciekawości, no ale niestety biel wizira :/ do @ 5 dni... szkoda, bo jednak w tym mcu było więcej przytulanek (3 dni z rzedu) w (największa płodność- potwierdzoną testami) no i dupa - jakiś dziwny ten mój organizm... w koncu muszę odwiedzić lekarza, bo coś zebrać się nie mogę:/ na szczęście mam urlop to po @ zapisuje się do gin.

5 dni przed terminem @ to kupa czasu! Zdecydowanie za wcześnie na test. Powtórz w dniu spodziewanej @. Wtedy test będzie bardziej wiarygodny.
 
Do góry