reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Moja pierwsza IUI
Jestem po laparoskopii miałam tez drożność jajowodów
IUI mamy ze względu na kiepskie nasienie
Ja idę w poniedziałek na betę ale tez nie liczę na cud .
IUI miałam robiona na nie pękniętym pęcherzyku był tylko jeden ,na naturalnym cyklu .
Dzień wcześniej pęcherzyk miał 15mm wiec wydaje mi się ze trochę za mały no ale lekarz wykonał IUI
 
Ja miałam też drożnosc, po drodze wycięcie polipa.
Moj pecherzyk miał 27mm i właśnie pekną, dzień wcześniej był caly i dostałam zastrxyk tez nie wiem czy nie za duży
 
Nie ma co wcześniej robić testów chociaż same wiemy ze nie wyjdą ale ciekawość zawsze zwycięża :p gdzies w necie natknęłam się na tekst ze po podaniu nasienia do 72h plemniki przeistaczają się w plemniki gotowe do zapłodnienia musza przejść „metamorfozę „ :D
 
reklama
ale wtedy do zapłodnienia dochodzi dużo wcześniej wydaje mi się ze takie rzeczy dzieją się u osób które maja nieregularne cykle :p ja już po becie teraz kilka godzin w niecierpliwości i będzie wiadomo :) trzymajcie kciuki :D
 
Do góry