reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Badanie kir i hla-c partnera robilam w Warszawie w Medigen ul. Morcinka. Sprawdź w necie nr i zadzwon do nich bo wydaje mi sie ze można to zrobić wysylkowo przez kuriera.
Subpopulacje limfocytow inna nazwa test IMK to nie wiem, moze masz w Gdańsku Synevo to tam powinni robić. W Warszawie nawet w diagnostyce robią ale chyba tylko w jednym miejscu.
@Aduś16 Ja robiłam KIR i hla-c wysyłkowo w Medigen :) wyślą Ci mailem instrukcje, pobierasz w dowolnym labie i zamawiasz kuriera. Tego badania byle gdzie nie robią, wiec to jest chyba najlepsza opcja.
 
Dzięki bardzo! NK oznaczalam z endo więc pewnie mój gin karze powtórzyć z endo bo może wcale metypred ich w miesiac nie zbil.. robiłam kiedyś ANA, cytokiny, trombofilie po drugiej porażce tzn biochemicznej i nic tam nie wyszło. Na pewno nie robiłam KIR i tych limfocytow więc choć te bym chciala Zrobić może uda się zanim wyjade z Polski. Czy wiecie gdzie najbliższej Trójmiasta je zrobię? Jak wyjdzie nie tak to spróbuje umówić się do Pasnika jak znów będę w PL zanim podejde do crio z moimi dwoma ostatnimi słabymi zarodkami
Aaa... i te subpopulacje limfocytow żeby bylo miarodajnie nie robi sie na sterydzie (chyba ze chcesz sprawdzic czy steryd pomogl zbic) i jakis czas po odstawieniu... i trzeba byc zdrowym... no i tak jak napisalam w okreslonych dniach...
 
Ja już jestem po transferze, dzisiaj moj 2dpt. Nic tutaj nie pisalam i nie wpisywalam sie do kalendarza bo już mialam schize że nie dotrwa do blastki i nici z transferu (mrozony byl 3 dniowy, rozmrazali w sobote a w poniedzialek mialam transfer)
No i dotrwal jednak mój blastus[emoji4]
Mam takie same zalecenia z accofilem 1/3 dawki codziennie. Wczoraj sobie porozdzielalam do insulinowek i juz pierwsza dawke wzielam.
A o relanium poprosilam bo ostatnio mialam pozamaciczna i chcialam cos dodatkowo przeciwskurczowego.

U Ciebie też już coraz bliżej, szybko zleci[emoji6]
Kochana ciesze się, ze już masz kropeczka i trzymam mocno✊✊✊ teraz dużo relaksu, głaskania brzuszka, a pozniej nic tylko się cieszyc z tłustej bety:)

Ja troszke odpoczywam od forum, choć czasem coś poczytam. Gratuluje tym, którym gratki się należą, a tule wszystkie, którym się nie udało.

W poniedziałek mam pierwsze szczepienie i już powoli zaczynam trząść portkami. Ale mam nadzieje, ze nie robie złe i zaprowadzi mnie to do upragnionego celu:)
 
Aaa... i te subpopulacje limfocytow żeby bylo miarodajnie nie robi sie na sterydzie (chyba ze chcesz sprawdzic czy steryd pomogl zbic) i jakis czas po odstawieniu... i trzeba byc zdrowym... no i tak jak napisalam w okreslonych dniach...
Jejku dziękuję! Te subpopulacje na razie sobie daruję, poczekam co mój gin powie, tym bardziej ze z dniem cyklu nie wyrobie..Ale KIR na pewno skoro nie ma znaczenia dzień plus allo-mlr? A to drugie na co jest?
 
Tylko ze te subpopulacje limfocytow robi sie glownie po to zeby uzyskac wynik NK.
A.jezeli Ty Aduś mialas oznaczane NK z endo to nie wiem czy jest sens.
Zwlaszcza ze liczba komorek NK we krwi a w macicy moze sie roznic.

Z badan immunologicznych oprocz KIR, mozna cytokiny, ANA.
Zespol antyfosfolipidowy, trombofilie, toczen.
Tak to jeszcze mozna zrobic histeroskopie.
 
A Ty leczysz sie u immunologa czy w klinice zlecili steryd i intralipid na NK. Wiem że @sandra777.12 miała wysokie NK i jej ladnie spadły tylko nie pamietam po jakim czasie... Tylko ona miala badanie z krwi a Ty chyba NK maciczne?
Na innym forum jest dziewczyna której po intralipidzie NK rosły i okazalo się ze ma chyba nietolerancje na soje...
Tak accofil jest na kiry. Jest bardzo duzo badań immuno ktore mają wplyw na niepowodzenia: cytokiny, kiry, allo mlr, rozne przeciwciala, ANA itp wiec chyba lepiej najpierw zacząć od wizyty u immunologa...
Trzymaj się kochana.
Tak, tak ja miałam ;) od maja jestem na metypredzie 16 mg i z 22% spadło mi do 9% (a badałam w czerwcu). Cały czas na nim jestem więc pewnie jeszcze spadło ;)
A intrapid mam przed transferem ;)

Trzymaj się ;)
 
reklama
Kochana ciesze się, ze już masz kropeczka i trzymam mocno[emoji110][emoji110][emoji110] teraz dużo relaksu, głaskania brzuszka, a pozniej nic tylko się cieszyc z tłustej bety:)

Ja troszke odpoczywam od forum, choć czasem coś poczytam. Gratuluje tym, którym gratki się należą, a tule wszystkie, którym się nie udało.

W poniedziałek mam pierwsze szczepienie i już powoli zaczynam trząść portkami. Ale mam nadzieje, ze nie robie złe i zaprowadzi mnie to do upragnionego celu:)
Witaj kochana[emoji4]

Ja też sie bardzo cieszę że juz jestesmy razem i jestem na razie pełna optymizmu. Chociaz pewnie im bedzie bliżej bety tym bardziej optymizm bedzie opadal[emoji6]

Jeśli szczepienia mogą Ci pomóc to trzeba korzystać... A wiesz jak długo bedzie to trwało? Kiedy bedziesz mogla podchodzic do kolejnego crio?
Wierze że będzie dobrze[emoji4]
 
Do góry