reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk 7tc

Przy tak wysokich wartościach beta nie rośnie już tak szybko. Po co masz iść na kolejną? Ważne jest usg a nie beta.
Bo myślę, że płód nie rozwija sie prawidlowo. Zaszlam w ciążę mając spirale, nadal ją mam jest na swoim miejscu. Ginekolog powiedziala, ze nie ma potrzeby robic kolejnej bety a ja sie ciągle boję i mysle czy wzrosla czy nie. Zaczal mi sie 8tydz a od owulacji 6
 
reklama
Bo myślę, że płód nie rozwija sie prawidlowo. Zaszlam w ciążę mając spirale, nadal ją mam jest na swoim miejscu. Ginekolog powiedziala, ze nie ma potrzeby robic kolejnej bety a ja sie ciągle boję i mysle czy wzrosla czy nie. Zaczal mi sie 8tydz a od owulacji 6
Ginekolog ma rację. Po co masz się stresować? Czekaj na kolejne usg.
 
Bo myślę, że płód nie rozwija sie prawidlowo. Zaszlam w ciążę mając spirale, nadal ją mam jest na swoim miejscu. Ginekolog powiedziala, ze nie ma potrzeby robic kolejnej bety a ja sie ciągle boję i mysle czy wzrosla czy nie. Zaczal mi sie 8tydz a od owulacji 6
bez sensu żebyś robiła kolejną , wartości są tak wysokie ,że nie będzie takie przyrostu jak na początku ,
 
I jak? Ja mam puste jajo, w piątek idę na szpital :(
Przykro mi. W poniedziałek znowu pusto pokazał się jakis cień ale niewiadomo co to. Dziś mam wizytę u innego lekarza jeszcze tak dla pewności. Nadziei już nie mam. Lekarka czeka do pecherzyka o wielkości 3 cm A w poniedziałek był 2.47. Zapewne i ja dostanę skierowanie jak nie w tym to w przyszłym tygodniu :( coraz gorzej sobie z tym radzę. :(
 
Rozumiem cię, strasznie trudno jest się z tym pogodzić :( jeszcze raz będzie wszystko sprawdzone, bo wolałam jeszcze odczekać kilka dni, może coś się pojawi :( wywoływanie tabletkami, a w ostateczności zabieg
To u mnie ma być taka sama metoda. Pytałam już lekarke jak ma to wyglądać. Trzymam kciuki za Ciebie;* nie jest łatwo ale jest jakiś cień nadziei ;*
 
reklama
Do góry