reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja juz po wizycie. Lekarz powiedział ze we wrześniu możemy spokojnie spróbować 2 transfer. Bedzie to prosty cykl sztuczny . Dostałam 4 leki i co mnie zdziwiło akard ale spoko wytłumaczył mi po co on . Czekam terez na okres we wrześniu i zaczynam znów łykanie pogadalam z nim trochę na temat tego kleju glu cos tam i zobaczymy czy się zdecyduje na to. Pozdrowienia dla wszystkich kobietek ❤❤❤❤
 
reklama
@ilmenau jedyne co mam to wyniki z trombofilii. W poprzednim transferze beta zaczęła spadać zaraz po pęcherzyku.

To popytaj jakie jeszcze badania ci poleca, pewnie tak jak pisała Vinszka te podstawowe. Zapytaj też o badania przeciwciał przeciwplemnikowych ale nie z krwi a z nasienia, bo podobno to też ma czesto wpływ na zahamowanie rozwoju zarodka po implantacji. Wtedy twój mąż musi brać steryd (encorton lub metypred)
 
To popytaj jakie jeszcze badania ci poleca, pewnie tak jak pisała Vinszka te podstawowe. Zapytaj też o badania przeciwciał przeciwplemnikowych ale nie z krwi a z nasienia, bo podobno to też ma czesto wpływ na zahamowanie rozwoju zarodka po implantacji. Wtedy twój mąż musi brać steryd (encorton lub metypred)
@ilmenau zorientuje się w tych badaniach, i na pewno będziemy robić
 
Hejka. Po wizycie.
Endometrium dziś 10, nie za dużo????
TRANSFER W PIĄTECZEK!!!! :)
Boję się, że to endometrium będzie przerośniete, choć ten piątek idealnie 19dc???
Powiecie coś??? @ilmenau, @annemarie ,@Kurcia ,inne Dziewczynki?

Będzie git i tyle :) niedługo zaczniesz brać proga to wyhamuje wzrost endometrium, więc trafisz idealnie :D ja miałam transfer w 22 dc ale dlatego, że mi endo słabo rosło wtedy, planowo miałam mieć w 19 dc.
Jakie jeszcze cukierki i inne mikstury będziesz przyjmować? ;)
 
Odebrałam dzisiaj wyniki 3 bety. Nie wyglada to dobrze... 174 :( przyrost 32%
Dodzwonilam sie dzisiaj do lekarza. Powiedzial ze przyrost jest wiec dalej jest szansa i mam nie odstawiac lekow i powtorzyc bete w pn i sie odezwac. Mam juz dosyc tej niepewności. No co jest grane ? Czy ktoras dziewczyna miala przy takich wartosciach cb? Jak nie to to co to jest? Zyc sie nie chce...
 
reklama
Hejka. Po wizycie.
Endometrium dziś 10, nie za dużo????
TRANSFER W PIĄTECZEK!!!! :)
Boję się, że to endometrium będzie przerośniete, choć ten piątek idealnie 19dc???
Powiecie coś??? @ilmenau, @annemarie ,@Kurcia ,inne Dziewczynki?
Ja będę miała w 18 wg transfer i tak teraz mysle że poprzedni udany miałam w 27dc o wielkość endometrium nigdy nie pytam bo gdy tylko uslysze ze wszystko jest ok tak jak ma byc to mi wystarcza.
 
Do góry