reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

A skąd wiesz że nie będzie widać? Który tydzień i dzień?
Cykle mam 26 dniowe, dziś dzień 28. Dwa dni temu beta 10. Najprawdopodobniej owulacja mi się przesunęła.ja wiem że panikuję, ale 3 ciąże straciłam i w zasadzie nie dowiedziałam się dlaczego, a dwie donosiłam na luteinę 3x dziennie. Ginekolog mi powiedział, że jak tylko znajdę w ciążę mam się zgłosić bo będzie traktowana jako ciąża podwyższonego ryzyka.
Śmieszne to wszystko...
Lekarz, u którego byłam w sobotę zlecił betę i po telefonicznym przekazaniu wyników stwierdził, że beta przyrosła wystarczająco. Dzisiaj ma dyżur w szpitalu i na obchodzie patrząc dokładnie na te same wyniki stwierdził, że taki przyrost to prawie nic...
Miałam dzisiaj usg i płynu w zatoce douglasa jest tylko 8mmx28mm, a nie 5cmx3cm jak wczoraj stwierdził inny ginekolog...
Kropek ma 3,7mm...
Jestem dobrej myśli, ale do wyjaśnienia mnie nie wypuszczą...
Mam nadzieję, że będzie dobrze. Teraz musisz się uzbroić w cierpliwość...
 
reklama
Cykle mam 26 dniowe, dziś dzień 28. Dwa dni temu beta 10. Najprawdopodobniej owulacja mi się przesunęła.ja wiem że panikuję, ale 3 ciąże straciłam i w zasadzie nie dowiedziałam się dlaczego, a dwie donosiłam na luteinę 3x dziennie. Ginekolog mi powiedział, że jak tylko znajdę w ciążę mam się zgłosić bo będzie traktowana jako ciąża podwyższonego ryzyka.
Mam nadzieję, że będzie dobrze. Teraz musisz się uzbroić w cierpliwość...
No to faktycznie wcześnie ale ja po poronieniach też poszłam bardzo wcześnie bo musiałam dostać duphaston.
Mam jeszcze takie pytanie. Dziewczyny, czy Was też boli brzuch?
Mnie w środku nocy obudził ból brzucha.. Wzięłam nospe i poszłam spać ale wiem po 3 ciążach że to nieuniknione. Jak zaczyna mnie boleć to pomaga mi jak na 15/20 minut się położę
 
Śmieszne to wszystko...
Lekarz, u którego byłam w sobotę zlecił betę i po telefonicznym przekazaniu wyników stwierdził, że beta przyrosła wystarczająco. Dzisiaj ma dyżur w szpitalu i na obchodzie patrząc dokładnie na te same wyniki stwierdził, że taki przyrost to prawie nic...
Miałam dzisiaj usg i płynu w zatoce douglasa jest tylko 8mmx28mm, a nie 5cmx3cm jak wczoraj stwierdził inny ginekolog...
Kropek ma 3,7mm...
Jestem dobrej myśli, ale do wyjaśnienia mnie nie wypuszczą...
ale jest kropek wiec super
 
Cykle mam 26 dniowe, dziś dzień 28. Dwa dni temu beta 10. Najprawdopodobniej owulacja mi się przesunęła.ja wiem że panikuję, ale 3 ciąże straciłam i w zasadzie nie dowiedziałam się dlaczego, a dwie donosiłam na luteinę 3x dziennie. Ginekolog mi powiedział, że jak tylko znajdę w ciążę mam się zgłosić bo będzie traktowana jako ciąża podwyższonego ryzyka.
Mam nadzieję, że będzie dobrze. Teraz musisz się uzbroić w cierpliwość...
Musisz być dobrej myśli kochana, będę o was myśleć cały czas. Wiem co czujesz ale postaraj się chociażby zasnąć jak masz się stresować
Staram się być dobrej myśli, jestem w szpitalu więc już się tak nie stresuję, mam wielką nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo musi być dobrze [emoji3590]
Lekarz powiedział, że on widzi szansę na szczęśliwe zakończenie [emoji4][emoji3590]
 
Dziewczyny ja nie należę do osób szczupłych ale w poprzedniej ciąży już miałam spory brzuszek a że dużo czasu nie minęło to już nie jestem w stanie się wciągnąć i na koniec dnia już go widać i widać że to nie jest zwykły tłuszcz [emoji23] też tak macie?
 
reklama
Do góry