reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy Wam kiedyś gin próbował wydłużyć cykl antykami? Ja miałam brać je przez uwaga...36 dni! Żeby @ przyszła w zaplanowanym terminie bo lecę do Polski na koniec października i gin chciał powtórzyć u mnie badanie receptywnosci.. Dziś odstawiam anty bo od kilku dni czuje się jakbym miała okres dostać i ogolnie bardzo źle samopoczucie a dziś chyba 29 dzień ich brania.. Do tego od kilku dni plamie.. Nie powtórzę więc receptywnosci ale i tak jestem umówiona do doc.P więc większego sensu w poważaniu i tak nie widziałam.. Za to okropne samopoczucie :( Miała tak któraś z Was ? Ja tylko kilka razy w życiu antyki brałam więc doświadczenia raczej nie mam..
Ja biore zawsze 2 opakowania pod rzad. Moglam też 3 ale gin mówił,że gdybym w trakcie brania zaczęła plamić mam odstawić i okres i nowe opakowanie. I tak np ja moge tylko 2 opakowania bo gdy chce wiecej to wlasnie plamie.
 
reklama
Ja wzięłam 2 tyg. L4 z nadzieja ze tym razem się uda.. I mam się maksymalnie oszczędzać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Narazie żadnych objawów nie ma. Nawet mnie plecy nie bolą.
 
Hej dziewczyny! Byłam przeziębiona(gorączka, ból gardła, gil) . Zostały mi "tylko" trochę zapchane zatoki. Dziś mam zacząć stymulacje. Czy mogę brac np. Ibuprom zatoki ? Kiedyś czytałam, że w związku z przeziebieniem komuś odwołano transfer. A jak to jest ze stymulacja? Czy ma ona sens? Choroba ma wplyw na jakość jajeczek. Będę się pewnie kontaktować z lekarzem ale chcialam Was zapytać jakie mialyscie z tym doswiadczenia.
 
Ojej.. Wodniaki to paskudna rzecz.. Miałam na obu jajowodach i pierwszy transfer 2 zarodków zakończył się pozamacziczna :( usunęli ja z obydwoma jajowodami więc tak się ich pozbylam.. Dla pocieszenia 2 transfery potem była zdrowa ciąża.. Najlepiej gdybyś go wyciela do kolejnego transferu... Mam dwa mrozaki, blastka 2 BC i morula B która będę musieli do blastocysty podhodowac.. Obie z dwóch różnych stymulacji.. Więc z jakością szału nie ma
Dziewczyny czy Wam kiedyś gin próbował wydłużyć cykl antykami? Ja miałam brać je przez uwaga...36 dni! Żeby @ przyszła w zaplanowanym terminie bo lecę do Polski na koniec października i gin chciał powtórzyć u mnie badanie receptywnosci.. Dziś odstawiam anty bo od kilku dni czuje się jakbym miała okres dostać i ogolnie bardzo źle samopoczucie a dziś chyba 29 dzień ich brania.. Do tego od kilku dni plamie.. Nie powtórzę więc receptywnosci ale i tak jestem umówiona do doc.P więc większego sensu w poważaniu i tak nie widziałam.. Za to okropne samopoczucie :( Miała tak któraś z Was ? Ja tylko kilka razy w życiu antyki brałam więc doświadczenia raczej nie mam..
Ja miałam wielokrotnie. To normalne że masz plamienia i źle się czujesz. Organizm jest hamowany na siłę i próbuje wrócić do cyklu ale hormony mu nie pozwalają,wszystko będzie ok.
 
Ja miałam wielokrotnie. To normalne że masz plamienia i źle się czujesz. Organizm jest hamowany na siłę i próbuje wrócić do cyklu ale hormony mu nie pozwalają,wszystko będzie ok.
Acha dzieki... ale ja juz plamie.. I czuje sie okropnie od kilka dni.. generalnie postanowilam przerwac I jutro juz nie wezme anty..czy to plamienie moge juz jako poczatku @ traktowac? bralam tylko po to any dostac @ pozniej aby przygotowac sie do powtorzenia receptywnosci ale jade do Pasnika wiec juz nawet nie czy jej sens to w klinice powtarzac..
 
Czesc dziewczyny :*Dzisiaj 11 dpt docelowa beta w klinice, prosze trzymajcie kciuki by beta dalej rosla i byla pozytywna. Jesli tak to umowia juz mnie na usg i jeszcze jedna bete po 2 dniach w srode. Ciekawe jak to jest z tymi lekami, na kartce po transwerze pisze brac neoparin zastrzyki i crinone zel 2× 1 do pozytywnego testu czyli 10 dni. A potem co? Przeciez nie mam wizyty a usg daleko ,leki sie koncza i boje sie odstawic je tak wczesnie. Transwer mialam ze swiezych zarodkow nie wiem czy to cos ma do rzeczy. Leksrz po transwerze powiedzial tylko ze po 10 dniach beta i jak pozytywna to na usg sie umowic. Eh dopytam dzis o to. Milego dnia kochane:*:*:*
 
Nie, nie w Bocianie w Katowicach zawsze 5 i 10 dni po transferze proszą o wykonanie progesteronu i estradiolu kontrolnie i jeśli coś jest nie tak to regulują dawkowanie leków. Sama nie wiem czy to na tym etapie ma jakiś sens :)
Dzięki :) ja również trzymam kciuki za Ciebie mam nadzieję że będzie wszystko super :)
W Katowicach zależy od pacjentki ponieważ mi nie kazali robić po transferze
 
U mnie drugie podejscie do in vitro i sytuacja się powtarza. Wyhodowano 6 pęcherzyków, 6 komórek pobranych, zaplodniła się tylko jedna i została mi podana. Lekarz mówi, że nie dojrzewają mi komórki jajowe.
Macie jakieś doświadczenie w tej sytuacji? Jeden jajnik pracuje, drugi baaardzo leniwie po wyluszczaniu torbieli. Amh 1.5
Mi podali ovitrelle i 2x decapeptyl, bo wg mojej kliniki to pomaga na dojrzewanie komorek w ostatnim momencie.
 
reklama
Do góry