reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inofem lub podobne.

Fabianowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
111
Dziewczyny czy któreś z Was używały? Jakie są Wasze opinie na jego temat?
Mój lekarz polecił zacząć brać żeby wyregulować owulacje i pomóc jajnikowi który wykazuje cechy policystyczne. Miałam zacząć brać kiedy mi odpowiada wiec zaczęłam brać w 28 dniu cyklu, i okres mi się spóźnia o 6 dni?! Zastanawiam się czy to może być przez to czy coś innego się dzieje. Testy wychodzą negatywne, wiec nie wiem.
 
reklama
Dziewczyny czy któreś z Was używały? Jakie są Wasze opinie na jego temat?
Mój lekarz polecił zacząć brać żeby wyregulować owulacje i pomóc jajnikowi który wykazuje cechy policystyczne. Miałam zacząć brać kiedy mi odpowiada wiec zaczęłam brać w 28 dniu cyklu, i okres mi się spóźnia o 6 dni?! Zastanawiam się czy to może być przez to czy coś innego się dzieje. Testy wychodzą negatywne, wiec nie wiem.
Napewno Twoje opóźnienie nie jest związane z rozpoczęciem zażywania inofemu.

A robiłaś badania hormonalne.?

Dodam od siebie ze ja na 4 ciąże test mi tylko pokazał jedna ciąże. ( wszystkie straciłam)
 
Ja brałam Ovarin, skład podobny bo oba zawierają inozytol, też ze względu na policystyczne jajniki. Lekarz mi mówił, że to wręcz przeciwnie powinno uregulować trochę cykl ale na pewno nie przedłużyć.
 
Ja brałam Ovarin, skład podobny bo oba zawierają inozytol, też ze względu na policystyczne jajniki. Lekarz mi mówił, że to wręcz przeciwnie powinno uregulować trochę cykl ale na pewno nie przedłużyć.
U mnie cykle były regularne jak w zegarku ale owulacja występowała bardzo późno... dlatego mam teraz taka rozkmine
 
odstaw ,poczeka aż @ przyjdzie i zacznij pić od 1 dnia cyklu , ja też piłam ,cykl się wyregulował
 
reklama
Ja piłam Miositogin GT.
Udało mi się zajść w ciążę w 8 cyklu, ale nie wiem czy specyfik pomógł, bo właściwie miesiąc przed szczęśliwym cyklem już go nie piłam. Olalam wszystko i dopiero wtedy się udało
 
Do góry