reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

No rozumiem, też bym wtedy nie brała innej o

No rozumiem, też bym wtedy nie brała innej opcji niż cc. A nie bałaś się kolejnej ciąży skoro przy pierwszej tak się zdarzyło?


Na początku mega się bałam, ale po 2 latach emocje już trochę opadły. Właściwie nie ma się czego bać, bo po takim porodzie żaden lekarz nie skieruje mnie na poród naturalny :) a cc w tamtym dniu było dla mnie jak wybawienie. Osobiście wolę przechodzić rekonwalescencję niż rodzić siłami natury :) nawet jesli wszystko dobrze by się skończyło
 
reklama
Na początku mega się bałam, ale po 2 latach emocje już trochę opadły. Właściwie nie ma się czego bać, bo po takim porodzie żaden lekarz nie skieruje mnie na poród naturalny :) a cc w tamtym dniu było dla mnie jak wybawienie. Osobiście wolę przechodzić rekonwalescencję niż rodzić siłami natury :) nawet jesli wszystko dobrze by się skończyło
Ja nie wiem czy bym sie zdecydowala na 2 w rakiej sytuacji, podziwiam Cie :) Ja nie wiem jeszcze jak bym wolała, najbardziej wie chyba obawiam przy sn nacięcia lub pęknięcia.
 
Hej dziewczyny kiedy mialyscie miesiączkę? Ja miałam 20.08 i próbuje sie dobić żeby umówić się do ginekologa , jeszcze nie wiem czy wszystko się uda i czy będę bardziej mama majowa czy czerwcowa , ale ciekawi mnie kiedy mialyscie ostatnia miesiączkę i jaki wam wychodzi termin
 
Hej dziewczyny kiedy mialyscie miesiączkę? Ja miałam 20.08 i próbuje sie dobić żeby umówić się do ginekologa , jeszcze nie wiem czy wszystko się uda i czy będę bardziej mama majowa czy czerwcowa , ale ciekawi mnie kiedy mialyscie ostatnia miesiączkę i jaki wam wychodzi termin
Ja miałam 25.08. Też jestem ciekawa terminu bo kalkulatory porodu pokazują mi różne terminy i w maju i w czerwcu :D
 
Cześć dziewczyny :) jestem na majówkach ale prawdopodobny termin mam na 31 maja. Liczę na dziewczynę (wszystko robiliśmy wg internetów by zwiększyć prawdopodobieństwo :D ), a dziewczyny lubią wychodzić po czasie. Też pewnie skończy się cesarka chociaż marzy mi się by drugi raz dać radę naturalnie. Ale czas pokaże. Pierwsza ciąża i poród nie były dla mnie łaskawe i liczę że zebrałam już wystarczająco dużo "batów" by teraz poszło gładko i idealnie :D ja też miałam ostatnie OM 25 sierpnia i kalkulator właśnie podaje 31 maj :)
 
reklama
Hej :)
Miałam nie pisać tak szybko, ale co tam- co ma być to będzie.
Dziś mój synek skończył roczek a ja zrobiłam test i mam dwie kreski. Także nic pewnego oprócz dwóch grubych kresek :)
OM 29.08 termin wychodzi na 3.06 :)
Myślę że każda z nas tutaj jeszcze nic nie wie. Ja niby z maja ale prawie wszystkie majówki już po wizytach a ja dopiero za ponad dwa tygodnie to lepiej pasuje tutaj :D
 
Do góry