• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Ból głowy w ciazy

reklama
Mnie pomagała dużo ilość wody, dużo czasu spędzonego na świeżym powietrzu a paracetamol to już wtedy jak nic nie działało. U mnie też to była raczej wina ciśnienia, też jestem niskociśnieniowcem i na początku ciąży to się jeszcze pogorszyło i ciśnienie było takie, że ledwo żyłam a po połowie ciąży już niestety wysokie i wtedy jeszcze bardziej bolała głowa. Dlatego przy bólach głowy warto od czas i do czasu ciśnienie sprawdzić
 
reklama
Odwodnienie, ciśnienie, cukier to takie główne powody. Przede wszystkim jw. pij więcej wody. Można paracetamol, w 2 trym można ibuprofen. A jak już nic nie pomaga to warto jednak iść do lekarza, bo może to nie błaha ciążowa dolegliwość.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry