reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Anulka, a nie mogą Ci pocztą wysłać, albo skan na maila, dane z dowodu mogą sprawdzić. Jakaś paranoja 150 km dojeżdżać, żeby świstek odebrać ;/ Może bezpośrednio z lekarzem zagadaj to Ci powie przez telefon czy dobre czy trzeba na konsultacje się umawiać.
Udało się na jutro umówić i odebrać u innego lekarza.Dzwoniłam jeszcze raz.
 
To w tej co serduszko stanęło maleństwu?To wszystko straszne.Ja widzisz kochana ,też nóstwo tych leków brałąm i akard też.Ale pamietam na wizycie to był 7 tc,lekarz powiedziała,ze akard troche mi namieszał,coś było z łożyskiem,że się jakby odkleiło,i powinnno się dokleić.Jutro mam do odebrania wyniki ,jeśli nie bedzie wady genetycznej,będzie to raczej wada serduszka,tak lekarze sugerują.Faktycznie czytałam ,że akard nie jest polecany w ciąży,choć mnóstwo kobiet go bierze,tylko ,że każda inaczej reaguje na dany lek,jednemu nie zaszkodzi,innemu tak.Dziwne,że lekarze każą go brać bez żadnych badań .
Ja uwazam ze te wszystkie leki zawsze beda mialy jakis wplyw na organizm wiec jesli sa niepotrzebne to po co och tyle brac.
 
Niestety ,ale powiedziano mi ,że wyniki mogę odebrać dopiero we wtorek,bo doktor daje wyniki,a przecież to prywatne badanie,i zamiast 4 dni ,jak miało być na wynik ,to bedzie prawie 2 tyg.To chore...

Eh, to takie nieempatyczne... Nie dość że płacisz, wiadomo dochodzi jeszcze stres a biurokracja wygrywa...
 
reklama
Do góry