reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie łóżeczko polecacie?

Ewoka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
553
Witam
Jakie łóżeczko byście polecily dla noworodka ? Turystyczne czy drewniane? A może jeszcze inne ? Jakie są wasze za i przeciw ?
 
reklama
A ja z drewnianego byłam bardzo zadowolona. Służyło nam bardzo długo bo ok 4 lata. Później z braku miejsca musiałam kupić graco turystyczne (ma niestandardowe wymiary). Łóżeczko za 1000 a i jeszcze materac dokupiliśmy. Posłużyło nam ok roku. I w dodatku siatka się poniszczyla, nity już się poluzowały. Pokorzystam jeszcze dorywczo przy kolejnym dziecku i pójdzie na śmietnik. Natomiast z tego mojego drewnianego korzysta już czwarte dziecko z rzędu. A koszt o wiele niższy.
 
Dla noworodka - dostawka do łóżka mamy ;) A ogólnie to jak uważasz. Miałam i takie i takie. Turystyczne bardziej miękkie, nie uderzy się brzdąc i nóżek nie wplącze.
 
Mam drewniane i jestem z niego zadowolona :) Oczywiście polecam do niego ochraniacze bo te barierki bardzo upodobał sobie mój synek i główką do nich ciągnie, a jak są ochraniacze to jest ok, chociaż ostatnimi czasy śpi z nami ;p
 
Drewniane..ale te szuflady na dole byly dla.mnie porazka....jedyne co tam trzymałam to chusteczki i pozniej zabawki....ciuszki co chwile byly tam układane ale balagan robil sie raz dwa.Ja juz mam upatrzone najzwyklejsze w ikea
Poslciel jest tez tam fajna i nie droga
 
reklama
reklama
Do góry