reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mam nadzieję że i moja zaraz zacznie sama chodzić narazie robi sama małe 3 kroczki . A u nas w marcu pojawi się dzidzia i trochę lezej było by jak by zaczęła sama chodzić nie trzeba było by nosić małej na każdym kroku [emoji3]
 
reklama
Cześć Wszystkim:) pewnie część mnie jeszcze pamięta :)) na początku roku chwaliłam się pozytywnym testem, mój brzdąc miał pojawić się na świecie 7 sierpnia, ale zrobił rodzicom psikusa i urodził się 8 tyg przed czasem w 32 tc, 14 czerwca ;) 4 tyg spędziliśmy w szpitalu, był strach i łzy czemu znowu Ja, ale mam nadzieję,że najgorsze za nami :) wasze brzdące widzę,że już chodzą, niektóre już oczekują na rodzeństwo :) Gratulacje [emoji4] chwalę się moim Igorkiem :))
IMG_20190804_103352086.jpeg
 
Gratulacje, cudny maluch. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i maluch wynagrodzi Ci wszystkie ciężkie chwile [emoji16]
Cześć Wszystkim:) pewnie część mnie jeszcze pamięta :)) na początku roku chwaliłam się pozytywnym testem, mój brzdąc miał pojawić się na świecie 7 sierpnia, ale zrobił rodzicom psikusa i urodził się 8 tyg przed czasem w 32 tc, 14 czerwca ;) 4 tyg spędziliśmy w szpitalu, był strach i łzy czemu znowu Ja, ale mam nadzieję,że najgorsze za nami :) wasze brzdące widzę,że już chodzą, niektóre już oczekują na rodzeństwo :) Gratulacje [emoji4] chwalę się moim Igorkiem :))Zobacz załącznik 1008161
 
Cześć Wszystkim:) pewnie część mnie jeszcze pamięta :)) na początku roku chwaliłam się pozytywnym testem, mój brzdąc miał pojawić się na świecie 7 sierpnia, ale zrobił rodzicom psikusa i urodził się 8 tyg przed czasem w 32 tc, 14 czerwca ;) 4 tyg spędziliśmy w szpitalu, był strach i łzy czemu znowu Ja, ale mam nadzieję,że najgorsze za nami :) wasze brzdące widzę,że już chodzą, niektóre już oczekują na rodzeństwo :) Gratulacje [emoji4] chwalę się moim Igorkiem :))Zobacz załącznik 1008161
Gratulacje, śliczny maluch. Niech rosnie zdrowo
 
Jejku jak urósł ♡♡♡ ciocia całuję:*
Cześć Wszystkim:) pewnie część mnie jeszcze pamięta :)) na początku roku chwaliłam się pozytywnym testem, mój brzdąc miał pojawić się na świecie 7 sierpnia, ale zrobił rodzicom psikusa i urodził się 8 tyg przed czasem w 32 tc, 14 czerwca ;) 4 tyg spędziliśmy w szpitalu, był strach i łzy czemu znowu Ja, ale mam nadzieję,że najgorsze za nami :) wasze brzdące widzę,że już chodzą, niektóre już oczekują na rodzeństwo :) Gratulacje [emoji4] chwalę się moim Igorkiem :))Zobacz załącznik 1008161
 
Cześć Wszystkim:) pewnie część mnie jeszcze pamięta :)) na początku roku chwaliłam się pozytywnym testem, mój brzdąc miał pojawić się na świecie 7 sierpnia, ale zrobił rodzicom psikusa i urodził się 8 tyg przed czasem w 32 tc, 14 czerwca ;) 4 tyg spędziliśmy w szpitalu, był strach i łzy czemu znowu Ja, ale mam nadzieję,że najgorsze za nami :) wasze brzdące widzę,że już chodzą, niektóre już oczekują na rodzeństwo :) Gratulacje [emoji4] chwalę się moim Igorkiem :))Zobacz załącznik 1008161
Gratulacje ,zdrówka dla Was !!! Piękny
 
reklama
A jesli chodzi o chodzenie to moja corcia jeszcze nie chodzi,ale jej nic nie przyspieszam, zrobi moze 3kroczki sama,stoi sama,ale zeby sie puscila to jeszcze nie jest gotowa na to.
 
Do góry