reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słaby wzrost CRL.

Maakkaa1

Aktywna w BB
Dołączył(a)
7 Luty 2019
Postów
80
Czy któraś w ok 12 tc miała crl płodu 52mm .. przez 6 dni przyrost tylko 3mm [emoji25] serduszko puka dzidzia się rusza .. Ale tak bardzo się boję że za mało rośnie
 
reklama
Co powiedział lekarz?
Nie sugeruj się tak bardzo pomiarami, bo to rzecz moooocno względna, wystarczy, że się dziecko poruszy i już pomiar może być niemiarodajny. Nie stresuj się na zapas, bo nie pomaga to ani Tobie ani dziecku.
 
Lekarz powiedział że narazie nie widzi nic niepokojącego.. Ale byłam na NFZ muszę chyba iść dziś prywatnie
Co powiedział lekarz?
Nie sugeruj się tak bardzo pomiarami, bo to rzecz moooocno względna, wystarczy, że się dziecko poruszy i już pomiar może być niemiarodajny. Nie stresuj się na zapas, bo nie pomaga to ani Tobie ani dziecku.
 
U mnie w 11 tygodniu ciąży córcia mierzyła 5,6 cm potem za 5 dni już w 12 tygodniu miałam kolejne usg i urosła tylko o 3mm - 5,9 mm. Też sie martwiłam, że za mało rośnie. Lekarz tłumaczył, że przy usg w krótkim okresie czasu może się zdarzyć błąd pomiaru, usg nie jest co do milimetra dokładne. Wszystko potem było dobrze. :)
 
@Maakkaa1 Ale wizyta u innego lekarza nic nowego nie wniesie. Nowy lekarz nie będzie mógł porównać pomiarów. Miałaś już USG prenatalne?? Na tym etapie powinna zostać sprawdzona przezierność karkowa, obecność nosa itp.
 
@Maakkaa1 Ale wizyta u innego lekarza nic nowego nie wniesie. Nowy lekarz nie będzie mógł porównać pomiarów. Miałaś już USG prenatalne?? Na tym etapie powinna zostać sprawdzona przezierność karkowa, obecność nosa itp.
Tak właśnie tydzien temu w środę byłam na prenatalnych niby było wszystko ok .. Ale wtedy dzidzia miała właśnie 49 mm A wczoraj tylko 52mm
 
reklama
Do góry