reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny bylam na kolejnej wizycie 10 tydz i 183 uderzen na min niby dr mowi ze na spokojnie moglam miec stres czy wiecej biegac itd..czy ktos tak.miall??
 
Byłam dziś u genetyka z wynikami pappa. W sumie nie powiedziała nic odkrywczego :/ Amniopunkcję mam za tydzień 12.11, wyniki po 2 tygodniach.
Czyli jeszcze trochę stresu :(
Myślałam co u Ciebie właśnie, a wydawało mi się, że wizytę u genetyka masz jutro.
Biedna, jeszcze naczekasz się w nerwach tyle czasu. Tulę mocno. [emoji11]
 
Jeju dziewczyny 200 postów :D normalnie szok.

Ja byłam u lekarza że swoim plamieniem z nocy, akurat moja gin miała miejsce bo jedna babeczka się wypisala. Wszystko ok, na 99% plamieniem było po wczorajszej cytologii :) [emoji255]

Zdążyłam doczytać że któraś z dziewczyn kłóci się z mężem i ma wahania nastroju. Przytulam kochana [emoji847] w ramach wsparcia Ci powiem, że ja przeżywam prawdziwy roller coaster :D też swojemu zepsułam nie jeden dzień. Ostatnio powiedziałam głupi żart i zaczęłam się śmiać w głos i nagle zaczęło mi się chcieć mega płakać bez powodu. Więc raz płakałam raz się śmiałam [emoji849] moje 2 letnie dziecko nie przeżywa takich emocji. A dzisiaj się popłakałam że się boję KP bo pierwszego syna miałam całkowicie na mm a teraz chciałabym spróbować ale jak się naczytałam o tych nawałach, zapaleniach, bólu itp to mnie to przeraża i pewnie znowu skończy się na mm [emoji57]

No coś Ty, nie czytaj takich głupot!! Każde piersi są inne. 1 córe karmilam 6mc,az dostałam zapalenia cycocha, fakt bolało, ale kapusta i antybiotyk, lekki masaż zrobił swoje.
Z tym że młoda odstawila mnie na bok hihi
Syna karmilam 2lata, przed 2 urodzinami ja stwierdziłam dość. Przez ten czas ani razu nic złego się nie działo!
 
Tak, w 9/10 tygodniu Maluszek miał 186 - w tym tygodniu serduszko ma jakiś skok i pracuje najszybciej. Później już się to uspokaja i normuje. Nie potrafię fachowo wytłumaczyć, ale lekarz mi właśnie tak tłumaczył, ze to normalne. Na następnej wizycie serduszko biło już 163 [emoji3526]
Dziewczyny bylam na kolejnej wizycie 10 tydz i 183 uderzen na min niby dr mowi ze na spokojnie moglam miec stres czy wiecej biegac itd..czy ktos tak.miall??
 
reklama
Tak, w 9/10 tygodniu Maluszek miał 186 - w tym tygodniu serduszko ma jakiś skok i pracuje najszybciej. Później już się to uspokaja i normuje. Nie potrafię fachowo wytłumaczyć, ale lekarz mi właśnie tak tłumaczył, ze to normalne. Na następnej wizycie serduszko biło już 163 [emoji3526]
Oo to super bo dostalam skierowanie na prenatalne i bylo napisane 183 uderzen tachykardia wiec juz sie wystraszylam ze moze faktycznie za szybko pracuje serducho
 
Do góry