reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@luna91 współczuje sytuacji z synkiem. Niestety teraz dzieci takie są, ja mojego młodego zaczęłam puszczać dopiero w tym roku samego na plac (9 lat) właśnie przez dzieciaki...Mój starszy bardzo jest podatny na sugestie innych, taki klasowy błazen jak ja to mówię... W zeszłym roku w lecie wylal sobie butelkę wody na głowę podczas przerwy bo mu gorąco było :cool2: ogólnie głupoty robi żeby się popisać niestety.

No właśnie to też jest trudne bo dziecko chce pasować do grupy i mu się wydaje, że jak coś takiego zrobi to wszyscy go będą lubić.

U mnie na wycieczce (przedszkolaki) wylali całe butelki wody na siebie. Byliśmy w Centrum Nauki Kopernik. Nie dość, że trzeba było agentów przebrać to jeszcze wycierać wielką kałużę z podłogi.... :D
 
reklama
Kość nosowa nie była widoczna, badanie mialam w 11+6. Lekarz stwierdzil ze moze sie jeszcze pojawic i mamy przyjsc za tydz to sprawdzic a do tego czasu pic dwa razy dziennie wapno. Wtedy tez beda wyniki z krwi i skoryguje ryzyko i omowi:) Jestem dobrej mysli.
Daj znać jak poszło. Na pewno bedzie dobrze
 
@AtomicTOY
@Anulka.

Trzymam za Was BARDZO mocno kciuki!!! Dajcie znać koniecznie co było na wizycie <3

@Dmalw leżing to ulubiony mój sport w tej ciąży :D

Co do wagi ..ja w 1 ciąży przytyłam 20kg. Od razu po porodzie już miałam -11kg. A teraz w 1 trymestrze schudłam przez wymioty..Ale apetyt wraca i zobaczymy co to będzie..
 
Ja bardzo chcialabym sie zdrowo odzywiac w ciazy i sie pilnowac, ale po prostu mi nie wchodzi. Rano wole zjesc zwykle platki kukurydziane niz owsianke, na kolacje wole kanapki niz jakies salatki. Po prostu odrzuca mnie od zdrowego jedzenia :( Na dodatek prace mam siedzaca, po pracy wracam do domu i dalej nie mam ruchu... Musze cos z tym zrobic. Moze rowerek stacjonarny??
 
@AtomicTOY
@Anulka.

Trzymam za Was BARDZO mocno kciuki!!! Dajcie znać koniecznie co było na wizycie
@Dmalw leżing to ulubiony mój sport w tej ciąży :D

Co do wagi ..ja w 1 ciąży przytyłam 20kg. Od razu po porodzie już miałam -11kg. A teraz w 1 trymestrze schudłam przez wymioty..Ale apetyt wraca i zobaczymy co to będzie..

Ja przez wymioty schudłam już 8 kg ;( coś okropnego. A jak to jest z tymi kg po porodzie? Po samym porodzie ile może zejść?
 
Jak mój brat był mały to jeden chłopiec w szkole go codziennie kopał i popychał bo miał spodnie moro i mówił do niego „pie... żołnierzyku” moja mama się wkurzyła wjechała na przerwę, wzięła gówniarza za fraki przystawiła go do ściany na wysokość 40 cm i powiedziała żeby się trzymał z daleka od mojego brata.
Dzieciak się przeraził. Wieczorem przyszedł do nas do domu przeprosić, sam z siebie. Moja mama powiedziała ze każdy może się pomylić i czy chce zostać na kolacje. Chłopak już jako dorosły przyszedł podziękować mojej mamie za tamten zwrot. Okazało się Potem ze był z patologicznej rodziny, ze złe traktowanie to było jedyne co znał. I fakt ze moja mama go wzięła za fraki a potem jak przeprosił to go „przygarnęła” - sprawił ze poczuł ze komuś na nim zależy. Biedny dzieciak, do ten pory mamy z nim kontakt i jest w porządku człowiekiem. Wyszedł na ludzi. Czasem potrząsnąć jakimś dzieckiem, może mu „uratować” przyszłość.
Bo dawniej tak się rozwiazywalo sprawy, teraz twoja mama miała by policję na karku za to że go tknela.
 
reklama
AtomicTOY trzymam mocno kciuki!!
Widzę, że temat wagi. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 23, w drugiej 22 kg. Wolę żeby się to nie powtorzyło zwłaszcza że teraz startuję z nadwagą...
 
Do góry