reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Przecudowna:) oszalalabym na Jej punkcie!
Generalnie chodziło mi o to,że w wieku 37 lat człowiek zaczyna myśleć powoli o komforcie dla siebie. Stabilizuje się życie,praca,sytuacja życiowa,dzieci odchowane i jest względny spokój. Mamy różne plany,na które nie mieliśmy czasu i możliwości parę lat temu. Z drugiej strony...skoro od 2 lat jestem na ovufriend i mimo,że bardziej liczę na wpadkę,niż się staram :),to chyba jednak pragnę tego maleństwa.
Wiem o czym mowisz bo też tak myśleliśmy życie już było komfortowe , chłopcy na tyle duzi że nie musieliśmy wszystkiego pod nich ukladac, ale pragnienie cały czas było, wiem że bym żałowała że nie spróbowałam.

Wiem że czas takiego życia podporzadkowanego małemu dziecku szybko mija i jeszcze zdążymy , a teraz tak naprawdę to spełniło się moje największe marzenie, a plany...., plany można przesunąć . Naturalne że człowiek jest czasami zmęczony , ale jak ta moja córcia spojrzy i się uśmiechnie to już nic nie jest ważne.

Życze aby i Twoje pragnienie się spełniło
 
Dziękuję Dziewczyny :*
Owulacja była szybciej (pewnie przez lukrecję ;) ) w 13dc (25.10) i dzisiaj jestem 13dpo :)
Betę jeśli faktycznie test nie kłamie to obstawiam ok.15 bo oczywiście powtórzyłam test po kilku godzinach ale miałam tylko ten czułości 25 i nic nie pokazał, tzn.głowa coś tam niby widzi ale to tylko głowa haha
Babeczka w laboratorium chyba zobaczyła strach w moich oczach i posłała krew w trybie przyspieszonym ale to i tak będzie.ok.14 ..
 
A wiecie, że się teraz dopiero przestraszyłam! Numer 3 w drodze :o:o:o:o:o
Zbieram się do wyjścia. Bety też się boję. Wszystkiego właściwie się boję haha Nawet tego, że może być faktycznie córa :o
Powiedzcie, że Nordtest nie kłamie? ;)
Wielkie gratulacje!!! Udalo sie!! Teraz trzymam kciuki za roz :) a jezeli miałaś owu wcześniej to wstrzeliliscie się w sama OWU czy tuż po? U nas @ się rozkręca na dobre :( chyba nie prędko będzie nam dane... mąż nie chce czekać do kwietnia a ja nie chce rodzic jesienią... maz mówi ze albo teraz albo nigdy :(
 
@princess_88 tak to wygląda + 4 dni przed (po abstynencji) i 24godz po z zakwaszaniem ;)
I ten 2 dni przed też był z zakwaszaniem ;)
Sama nie wiem co zmajstrowaliśmy tym razem bo połączyliśmy ze sobą wszelkie metody hahahaha
 

Załączniki

  • Screenshot_20191107-122026(1).png
    Screenshot_20191107-122026(1).png
    44,6 KB · Wyświetleń: 72
Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/
 
Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/
Przykro mi kochana. Kurde to jak oni te testy produkują że nie mając w krwi i w moczu hormonu ciazowego testy reagują jak by ten hormon był. Wynika z tego że nawet widząc blade kreski na ciążowym nie zawsze oznacza to wczesna ciąże. I lepiej lecieć na betę.
 
reklama
Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/

Bardzo mi przykro. Bo rzeczywiście nawet na zdjęciu było widać fajny cień. Trzymam kciuki w takim razie za kolejny cykl i wysyłam różowe fluidy [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]

My dzisiaj kończymy dwa miesiące:
Adjustments.JPG
IMG_8136.jpg
 
Do góry