reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Hej słoneczka... Nie było mnie wczoraj cały dzień. Nic jeszcze nie nadrobiłam niestety. Ja wczoraj dostałam maila od mojej gin od usg genetycznego. Wynik testu papp-a jeszcze bardziej zmniejszył i tak bardzo bardzo niskie ryzyko wystąpienia jakichkolwiek wad więc jestem mega szczęśliwa ;)
To super, a mogłabyś powiedzieć jakie wyszły Ci skorygowane ryzyka wad? Chyba, że wolisz zostawić to dla siebie to nie odpowiadaj [emoji4]
Należy mi się tylko 3 na całą ciążę... myślałam ze dziś mi zrobi ale nie ...
Bardzo współczuję, ja bym chyba zwariowała mając tylko trzy USG przez calutką ciążę...
 
W przypadku objawów na chłopca to u mnie się nic nie sprawdziło: koszmarne pryszcze, szybko wybiło mi brzuch i ciagle było mi niedobrze.

Przy córce było dokładnie odwrotnie, dlatego przeczuwałam tym razem chłopca.
 
W przypadku objawów na chłopca to u mnie się nic nie sprawdziło: koszmarne pryszcze, szybko wybiło mi brzuch i ciagle było mi niedobrze.

Przy córce było dokładnie odwrotnie, dlatego przeczuwałam tym razem chłopca.
To.ja mam dokładnie odwrotnie niż Ty , przy sunku jak.nastolatka się czulam, piękna buzia zero brzuszka, a teraz lepiej nie mówić i tak sobie myślę moze jednak będzie księżniczka tym razem.
 
Zobacz załącznik 1042534Zobacz załącznik 1042535

No to Ci powiem nie wesolo, chyba że po porodzie Ci to wypełnia, ale pierwsze widzę zeby puste str zostawic. Zapytaj jutro w recepcji. Zobacz załącznik 1042532
No u mnie tylko tu...
Jutro tam pojde i zapytam
1573143151548.jpeg
 
Tez mieszkam w Niemczech. Przysługują 3 darmowe USG ale to zależy od lekarza jak często robi i czy chce za to pieniądze. Ja mam USG na każdej wizycie i nie płace nic dodatkowo i za 3D tez nie muszę płacić
Ja tak mialam w 1 pierwszej ciazy w niemczech. Chodziłam na kasę chorych. Lekarz mi powiedział na początku że mi sie naleza 3usg ale i niego mogę zaplacic chyba 150eu i bedzie mi robil na każdej wizycie. Nie zaplacilam a i tak mi robil [emoji23]
 
reklama
Dzieczyny jecie pomarańcze? Niby 1 na tydzień żaden problem, ale zgaga moze byc gigantyczna... nie pamiętam czy jadlam w pierwszej ciąży :)
 
Do góry