reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Z tego co pamiętam, to Ty jestes wg OM w 11tc dopiero? Wiem, że wg USG jest większy maluch, ale jeszcze bym się nie nakręcała bardzo źle, z tego co słyszałam jak jest wczesne usg 1trymestru to kość nosowa jeszcze może się pojawić. Nie wiem jak z przeziernością. A możesz mieć usg jeszcze w przyszłym tyg?
18 jak będę odbierać pappa to mi zrobi jeszcze raz USG.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Miło mi was poznać :)
Życie pisze różne scenariusze, ja za 2gie zaczęłam się za późno starać, tak to czuję.
Nie mam przeciwskazan, mąż też przebadany a jednak nie wychodzi. Nie pomagam sobie niczym, tylko witaminy, obserwacje cyklu, owu i dużo przytulanek. I z każdym @ płacz...
Dalam sobie czas do końca roku. Uda się, ok. A jak nie, tzn że nie. Obecnie już 15 cykli za mną. Mam zrytą głowę...
Ogólnie staraczki robią testy i widzą niewidoczne kreski. No młodość ma swoje prawa:D:D
 
reklama
Ja tez czytalam watki ale staraczki mlodsze wiec tez inne podejscie a tutaj rozumiemy sie lepiej.Ja tez staraczka .
Tak to fakt.. Dziewczyny 94 po porodach, poronieniach albo walczące o 3 cie.
Ja w ich wieku kończyłam studia i walczyłam o pierwszą pracę, potem pierwsze m1, zupełnie inaczej życie przeżyłam... Bardzo brakuje mi 2giego dziecka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry