reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Brałam clostilbegyt,i zastrzyki (nazwy nie pamiętam ) na rośniecie pęcherzyka ,a dwa dni przed insiminacja przyjęłam Pregnyl. I dzisiaj miałam testować i nici ;(
 
reklama
Aha no nic bo ja od przyszłego cyklu mam się wspomagać gonalem i trochę o nim czytałam i niewiele rozumiem bo tam jest dużo różnych dawek różne ceny część refundowanych część nie a podobno tylko można 3 refundację w ciągu życia wziasc więc niewiem jak to rozwiązać bo jak teraz do iui wezmę to później jak coś to od ivf nie będę miała i będę musiała dużo kasy wylozyc ale pójdę do lekarza 22.11 to napewno mi wszystko wytłumaczy.
kurcze ,nie pamiętam :( ,ale chyba cos na "C" .
 
U
Teraz 13 ide na wizytę i ustalimy co i jak w tym miesiacu na pewno nie bo jeszcze na domiar złego jakaś straszna grypa sie przyplatala i wiadomo organizm oslabiony. Planuje jeszcze 2 podejscia a potem nie wiem😢 w tym miesiacu mialam ciaże biochemiczna. A Ty jakie plany?
Ja mam 12 jechać na usg i sprawdzić jak tam pęcherzyki.. Jak będzie ok to pewnie w czwartek kolejne podejście.. Mi lekarz powiedział że do 6 razy sztuka i pewnie jak trzeba będzie to tyle razy podejdę żeby potem nie mówić że może za 6 by się udało. Ale mam cichą nadzieję że aż tyle razy nie będzie trzeba :)
 
A nie lepiej podejść do mniejszej ilości iui a zdecydować się na in vitro? Mój gin mówi że u mnie to 3 iui zrobi bo jeśli się nie uda to on mnie nie będzie naciągał na niepotrzebne pieniądze i że lepiej dozbierać i ostatecznie zrobić in vitro. Ale to już moje zdanie a decyzja i tak należy do ciebie.
Ja mam 12 jechać na usg i sprawdzić jak tam pęcherzyki.. Jak będzie ok to pewnie w czwartek kolejne podejście.. Mi lekarz powiedział że do 6 razy sztuka i pewnie jak trzeba będzie to tyle razy podejdę żeby potem nie mówić że może za 6 by się udało. Ale mam cichą nadzieję że aż tyle razy nie będzie trzeba :)
 
Ja mam dziś 10dc boli mnie lewa strona i chyba powoli pojawia się śluz płodny więc trzeba zaczac działać żeby cykl nie przepadł a przez to wszystko to jakoś nawet ochoty nie mam[emoji17]
 
A nie lepiej podejść do mniejszej ilości iui a zdecydować się na in vitro? Mój gin mówi że u mnie to 3 iui zrobi bo jeśli się nie uda to on mnie nie będzie naciągał na niepotrzebne pieniądze i że lepiej dozbierać i ostatecznie zrobić in vitro. Ale to już moje zdanie a decyzja i tak należy do ciebie.
U mnie było to samo 3-4 inseminacje od razu zastrzegł lekarz bo reszta to wydawanie kasy bez sensu według niego.
 
reklama
Do góry