reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to wysypka po trzydniówce?

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Kobietki macie jakiś patent na tego smyka?
Syn od wtorku na antybiotyku. Pierwszą dawkę przyjął jak cie mogę, a do teraz jest mega problem.
Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, zmieniła na Bactrim.
Syn ma stan zapalny gardła i do dziś goraczkuje.
Pojechała bym na oddział dziecięcy, ale nie ukrywam że mam mega obawy.
Gdy temperatura odpuszcza, nikt go nie zatrzyma.
Ostatnim razem leżąc na oddziale wyrwał sobie wenflony,
I co ja mam zrobić?
 
reklama
Ja dawałam strzykawka ale nie które dzieci nie lubią. A na łyżeczce pomału nie da rady? Mój syn zawsze przez pierwsze kilka dni chętnie brał leki a po kilku dniach zaczynała się niestety walka.
 
Kiedy moja córka miała zapalenie oskrzeli musieliśmy przez 7 dni podawać jej bardzo gorzki antybiotyk. Pediatra zaleciła mi przemycić go z czyms słodkim. Rozdrabnialam tabletkę na proszek, wsypywalam na duża łyżkę stołowa, dolewaliśmy sos czekoladowy do lodów ( płynny), mieszałam wykałaczka i podawałam corce. Do dzis mnie pyta kiedy znowu dostanie ten czekoladowy antybiotyk 😀
 
Kiedy moja córka miała zapalenie oskrzeli musieliśmy przez 7 dni podawać jej bardzo gorzki antybiotyk. Pediatra zaleciła mi przemycić go z czyms słodkim. Rozdrabnialam tabletkę na proszek, wsypywalam na duża łyżkę stołowa, dolewaliśmy sos czekoladowy do lodów ( płynny), mieszałam wykałaczka i podawałam corce. Do dzis mnie pyta kiedy znowu dostanie ten czekoladowy antybiotyk 😀
To ja może spróbuję x sokiem malinowym.
Choć nie ukrywam, że nie podoba mi się to ze musze podać znowu antybiotyk na wirusowe zapalenie gardła
 
reklama
reklama
Tutaj lekarz mój był pewien, że wirusówka. Syn tylko goraczkowal i miał czerwone gardło.
Osluchowo czysto, kataru j kaszlu brak.
Ale spytam się o taki wymaz
Jak był pewien to kompletnie nie rozumiem po co antybiotyk.. dziwne. Nie zaufałabym takiemu lekarzowi. No chyba że dałby mi recepte "na zaś" i powiedział że wdrożyć jak pojawi się ropna wydzielina itp.
 
Do góry