reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mierzenie temperatury.

Widzę się masz jeszcze większą wiedzę niż ja. Gdybyś mogła spojrz na mój wykres, bo ja nie umiem z niego nic wyczytać.

Niżej wykres z aplikacji flo bieżący cykl a drugie zdjęcie z poprzedniego cyklu. Zobacz załącznik 1046843Zobacz załącznik 1046844
Te czerwone plamki w rzędzie krwawienia to sluz czy krew? A 24-25 to sluz dobrej czy gorszej jakości? Jesli lepszejto nie mozna jeszcze mowić o skoku. Jesli to gorszy to bym była za owulacja w 22. Wychodzi ci takie "W", dwa spadki temperatury sa wtedy dopuszczalne.
Staracie sie? Skoro tyle serduszek
 
reklama
Te czerwone plamki w rzędzie krwawienia to sluz czy krew? A 24-25 to sluz dobrej czy gorszej jakości? Jesli lepszejto nie mozna jeszcze mowić o skoku. Jesli to gorszy to bym była za owulacja w 22. Wychodzi ci takie "W", dwa spadki temperatury sa wtedy dopuszczalne.
Staracie sie? Skoro tyle serduszek
Te plamki to plamienia. Śluz przezroczysty i lejacy się.

Nie nie staramy się a przytulanki z przyjemności.
 
Skok liczy sie po szczycie śluzu. czyli po dniu najlepszej jakości.
Na FB jest grupa NPR naturalne planowanie rodziny. Sa tam tez instruktorzy, mozesz dołączyć i prosić o interpretacje. Sama korzystam z ich pomocy
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    169 KB · Wyświetleń: 55
W tym drugim wykresie to miałam plamienia prawdopodobnie wywołane duphastonem bo brałam 1x1 i zawsze 2 godziny po zażyciu duphastonu plamienia się pojawiały. A w tym cyklu czyli w pierwszym zdjęciu od 16dc do 25dc biore duphaston 2x1 i plamien nie mam ale miałam od 12dc do 15dc a wykres zaznaczył mi owu w 14dc.
 
reklama
To zalezy od kobiety chyba.
Ja wstawalam do corki w nocy, czy nad ranem i jesli zmierzylam temp o tej porze co zwykle wszysytko normalnie wychodzilo. Bywalo i tak ze od 5 do tej 6.30 (pora mierzenia) corke na rękach nosilam i tez temp sie zgadzala o dziwo.
Natomiast juz godzina pozniej w mierzeniu to u mnie sporo wyzsza temperatura.
 
Do góry